Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen "hibákat", dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "hibákat", dolgokat érdemes elkerülni egy Rák (fiú) -Kos (lány) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit akinek Rák a csillagjegye , viszont amikor utána néztem nem túl bíztató dolgokat olavstam egy ilyen kapcsolatról. Az apám Rák és az anyám pedig Kos, ök is ugyan ebben a helyzetben vannak és van egy pa´r dolgo amit próbálok elkerülni az én "kapcsolatomban. Másnak milyen tapasztalata van ? Mire kell figyelni?

2016. febr. 27. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kapcsolatom, és semmi probléma sincs köztünk. Szerintem ez egyáltalán nem ettől függ.
2016. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem kell ezen aggódnod, ahány ember, annyiféle személyiség! Ezt így nem lehet általánosítani hogy pl. aki Rák az mind rossz, vagy éppen hogy aki Rák az mind jó ember.. Ha majd véletlen nem jöttök ki jól egymással, akkor az úgyis ki fog derülni. Kár ezen aggódni.. Élvezd hogy van és kész!! :)
2016. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sahara :) ***** válasza:

Ne a csillagjegyek alapján ítélj. Ezek csak feltételezések. Egy ember személyiségét nem lehet egy csillagjegybe sűríteni. Ez így kb. olyan,mintha a neve jellemzése alapján ítélned meg,hogy milyen ember.

Nem tudom,hogy milyen hibákról van szó,de ha nem görcsölsz rájuk,akkor nem lesz semmi gond. És ha szeretitek egymást,akkor minden gondot meg tudtok beszélni ;)

2016. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azokat a hibákat,hogy a csillagjegyre alapozzátok a jövőtöket. Ne stresszelj rá erre.
2016. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelentenek a csillagjegyek
2016. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2016. febr. 27. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne csillagjegyek alapján válogass, van aki a csillagjegye tökéletes ellentéte.
2016. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A férjem Rák, és én is az vagyok, jövőre már 30 éve együtt.A Rákok,ált. nyugodtak, csendesebbek,inkább jó hallgatóság, mint társalgó.Mindketten szeretjük a természetet,horgászni, a kutyákat,olvasni...Nem élünk nagy társasági életet,inkább ketten járunk koncertekre,színházba stb.

A Kos inkább pörgősebb, szókimondóbb, és önfejűbb, akaratosabb(ismerek párat),túl nagy az önbizalma,és az egója.A Rák az ellentéte, sérülékenyebb,érzékenyebb.


Nem tudom,apukád milyen,nyilván nem vagyunk egyformák, az ascendens is sokat befolyásol a jellemen.

Milyen a szüleid kapcsolata, ők is már jó régen együtt lehetnek,és láthatod, mik a hibáik.

2016. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleim kapcsolata nem valami példás. Anyukám rettentö féltékeny személyiség. Rá tényleg igaz hogy nagy az egója.. 2 nappal születtem hamarabb mint ö és mellesleg úgy érzem az ö tulajdonságit örököltem leginkább. Teljesen olyannak érzem magam mint amilyen ö. Nem akarom ugyanazokat a hibákat elkövetni mint anyukám, mert látom hogy apukám teljesen ki van anyukám viselkedésétöl. Apukám pedig csak tür és hallgat. Ez ugye nem öröklödik (vagy legalább kis mértékben) ? Nagyon félek és nem akarom ezt a kapcsolatot elrontani csakmert a szüleim rossz példát mutatnak..
2016. febr. 27. 20:41
 10/10 anonim válasza:
A másik pedig hogy nagyon jól ismered anyukád hibáit, tudod hogy mik azok, így el is tudod kerülni őket!
2016. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!