Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos az elso csok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az elso csok?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es meg nem csokoloztam ahogy a legjobb bartanőm sem.nem akarjuk elloni a legelso csokunkat de ugy erezzuk hogy nem akarunk tovabb varni a nagy Őre. Ugy gondoljuk hogy az első csokunk akkor legyen egymassal hiszen szeretjuk egymast. Utana meg szabad lenne a palya es nem kellene ezen gorcsolnunk. Szerintetek ez mennyire fura elgondolas? Szerintetek megcsinaljuk? Es mit szolnatok ha megtudnatok hogy egy ismerosotok a legjobb baratjaval csokolozott?

2022. aug. 25. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

1. mindenki másképp látja, van, akinek fontos, van, akinek csak úgy megtörténik (még a szexnél is van, aki így, van aki úgy gondolja)


Ha egyikőtök se olyan, hogy csak a fehér lovon érkező királyfival akarja először, akkor szerintem nem rossz ötlet.


Csak, hogy tiszta legyen, te fiú vagy?

2022. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Elég fura elgondolás:D. Szerintem utána ugyanúgy görcsölni fogtok, élesben más. Lehet a csók után szorongani fogtok egymás társaságában, kínosan érezni a másik közelében. Véleményem szerint ne csináljátok, de nektek kell döntenetek.
2022. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes.

Ezt ti tudjátok, igazából lehet, bármit írunk, megteszitek.

Szerintem nem a legjöbb megoldás ez.

Nm tudom hogy te egy fiú vagy vagy egy lány.

Ha Fiú, akkor ne csodálkozz, ha a lány érezni kezd bármit is utána, mivel eleve nehézkes kicsit a fiú-lány barátság és nehéz olyat találni aki nem érez majd többet mint barát.

Sőt, tombolnak a hormonok mivel tinik vagytok. Szóóval igen.

Ha lány-lány barátságról van szó és mindketten heterók vagytok, ez meg így furán hangzik...nem azért mert elitélném,hanem hogy na..:'D

2022. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem csinálnám, de a ti döntésetek.

Te fiú vagy?

2022. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom ahhoz aki azt írta hogy utána is görcsölni fogtok. Jól ismeritek egymást, előre megbeszélt csók, nem olyan lesz mint valakit hirtelen megcsókolni mert úgy hozza a sors. Ha meg gyakorolni akartok hát az a ti dolgotok mi nem dönthetünk helyettetek, de csak azért mert szerintetek így kevésbé lesz görcsös mással utána, hát nem.
2022. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Amikor előtte voltam, akkor azt gondoltam, hogy nagyon fontos. Viszont most már 5 párkapcsolat után inkább azt érzem, hogy azok voltak fontosak, akikkel jó volt csókolózni.
2022. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért szerintem még gondold át. Maga az ötlet nem rossz, csak lehet többet árt, mint használ, hiszen rossz esetben akár a barátságotok is rámehet.
2022. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lányok vagyunk es heterok mindketten es nem gondoljuk h ez befolyasolnaa baratsagunkat

Inkabb nem akarjuk az első csokunkat valaki olyanra elpazarolni aki nem fontos

Es koszi mindenkinek aki valaszolt

2022. aug. 26. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha ennyire biztosak vagytok benne, illetve ha ez adna nektek bátorságot és megnyugvást a fiús élmények előtt, akkor csináljátok nyugodtan.
2022. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!