Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes várni egy komolyabbra...

Érdemes várni egy komolyabbra a szüzesség elveszéséhez, vagy nem olyan fontos, hogy kivel/mennyire szeretem, és jobb csak túlesni rajta? (főleg lányok/nők válaszát várom) 18L

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kivárni.
2014. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Érdemes kivárni mindenképpen! Ez egy olyan élmény amit soha nem fogsz elfelejteni. És ha olyannal teszed meg akit nem is szeretsz késöbb meg fogod bánni.

Én csak majdnem feküdtem le egy olyan pasival akit nem is szerettem, és nem is az lett volna az első. Mégis megviselt. Örülök hogy nem tettem meg.

2014. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes várni. Akkor kevesebb az esély rá, hogy utólag megbánod.
2014. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Honnan veszed, hogy lesz "megfelelő"? Az élet nem egy mese, a sors nem rendelt mindenkinek nagy Ő-t, sem egy tökéletes partnert a szüzesség elveszítésére.


Azzal veszítsd el, akivel szeretnél szexelni. Szerintem le lehet egyszerűsíteni a dolgot ennyire.

2014. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha azt az oldalát nézed hogy, Neked első alkalom volna, a csávónak meg már vagy 3. akkor idővel lehet túl adna rajtad, és akkor ugyanott vagy hogy mégsem volt komoly.
2014. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
#4 Van különbség, aközött, hogy vki egy buliban részegen veszíti el a szüzességét egy olyan fiúval, akit akkor látott először és utoljára, vagy egy olyannal, akivel szeretik egymást és nem csak összefekszenek 1 alkalommal.
2014. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

a nők többsége a fájdalom miatt fél tőle, de valójában a kapcsolatok többsége úgysem tart örökké.

akinek meg eleve monogám jelleme van, annak ez nem kérdés.

2014. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szerintem érdemes várni...hiszen ha olyannal fekszel le akit nem szeretsz és csak amiatt megteszed,hogy túles rajta annak semmi érzelmi értéke nincsen legalábiis szerintem...ha pedig olyannal teszed meg akit szeretsz ez viszonozva van és a kölcsönös bizalom is meg van akkor az igazán jó és boldog dolog lehet,sokkal másabb mintha csak azért tennéd meg,hogy túl lehess a dolgon :)

17/L

2014. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz úgy gondolkodni, hogy csak azért tennéd, hogy túless rajta :) ez nem erről szól, én úgy gondolom, hogy vagy szerelemből, vagy sehogy. Megéri megvárni a megfelelő személyt és 18 évesen még nem maradtál le semmiről :)

18l

2014. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sertés ***** válasza:
66%
Tapasztalataim szerint, aki csak úgy érzelemmentesen képes túlesni rajta, azon általában a férfiak is igyekeznek majd túlesni. Ennek következtében, az idő (és a pasik) múlásával amúgy sem jelentős önbizalmuk 0-ra fogy. Végül, vesznek egy kutyát...
2014. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!