Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha valakinek nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valakinek nem volt tiniként barátnője?

Figyelt kérdés
Sok tapasztalatszerzésből maradtam emiatt ki?
2022. szept. 3. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Hány éves vagy ?
2022. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2022. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2022. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
nagyon nagyon gáz, hogy nem volt? nekem már 14 évesen volt.
2022. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nincs rá szabály, hogy mikor kell kezdeni. Mindenkinek jön, amikor jön. Nem kell elsietni. Próbálkozni lehet, érdemes, de nem kötelező.
2022. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
szerintem meg kötelező
2022. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2022. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
nagyon gázos
2022. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem kell menni a tömeg után. Többnyire azok mondják azt, hogy ez tiszta gáz, akiknek volt már, de ne hallgass rájuk, nem kell korán kezdeni, felesleges, nem is érdemes úgy kifejezetten, csak társadalmi nyomás miatt érzed így, mert ezt látod másoktól, ezáltal úgy látod, hogy ez a "normális"(A normális egy nehezen definiálható fogalom, ne mindig az adott társadalmi normákból vagy a saját belső normáinkból induljunk ki) után és bár van valóság alapja annak, hogy így nehezebben találsz partnert, de ez is csak azért van, mert az emberek nagyrésze tiniként kezdi és beléjük is ez rögződik be, hogy ez a normális, ergo a lányok nagyrészét zavarni fogja, ha még nem volt partnered, te pedig emiatt persze, hogy rástresszelsz, ami csak mégjobban megnehezíti a dolgodat.
2022. szept. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
nagyon gáz!! Hiába írják hogy nem, ők is tudják hogy igen. Összes haverom megkérdeztem és azt mondták hogy nagyon gáz.
2022. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!