Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem az osztalyta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem az osztalytarsam?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam akivel bejövünk egymásnak,viszont nem tudom mit akarhat tőlem. Kapcsolatot vagy csak le akar feküdni velem?

Negyedik éve járunk egy osztályba,időnként nincs semmi,de ha veletlen ramosolygok vagy valahogy a kozelembe kerül és beszélek vele pár szót, mindig hozzám ér,elég egyértelmű módon,volt hogy már a seggemet is megfogta. Viszont soha nem próbált meg beszélgetést kezdeményezni velem,pedig nem egy szégyenlős srácrol van szó.

Van egy órám,ahol mindennap egymás mellett ulunk(a tanár ultetett igy). Azt hittem lesz alkalmunk beszélgetni ezen az órán vagy elotte,de ilyenkor szünetekben mindig elmegy és ott sincs a teremben,amikor az órán vagyunk pedig mindig direkt elfordul tőlem.

19/l



2022. szept. 11. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha beszélgetni nem igazán akkor inkább arra tippelnék, hogy csak le akar fektetni.
2022. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
félénk, szerintem kezdeményezz
2022. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem dobjad
2022. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Én is arra gondolnék, hogy nem kapcsolatot akar, mert különben már érdeklődne irántad, meg beszélgetne veled.
2022. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!