Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz, ha ráírtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha ráírtam többször, viszonylag szűkös különbségekkel a legtöbb lány osztálytársamra ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Egy hátránya van annak, ha sok csaj jár az osztályba, hogy szinte mindenki tetszik, a legtöbbre pedig az elmúlt jó másfél évben rá is írtam (volt, akire többször). Ráadásul elég jó barátnők is... Tudom, hogy gáz, csak azt nem tudom, mennyire. Ezzel teljesen elvágtam az esélyeimet? Ti mit gondolnátok, ha az osztálytársaim helyében lennétek?

2022. szept. 11. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Az a gond, hogy ha jó barátnők, egy ilyen szinte 100% biztos, hogy elmondják egymásnak, és amikor rájönnek, hogy mindegyiknek írtál...

Szerint valamennyire menthető még a helyzet ( ha nem is teljesen ) azzal, ha azt mondod, csak barátkozni akartál, semmi komolyan (akkor is ha kamu) mert ez még mindig kevésbé gáz...

2022. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

És még annyi, hogy nem muszáj visszakoznod az összesnél, annál akinek a legnagyobb az esélye, hogy bejössz neki, ott nem kell szerintem, mert egy lánynak udvarolni ( nem tudom mit írtál) egyszerre teljesen más, mint többnek.

16/l

2022. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Volt, akinek szerelmet vallottam (aztán utána furdalt a lelkiismeret, hogy ezt nem így kéne, úgyhogy írtam neki szerelmes levelet, becsúsztattam a táskájába, azóta sem reagált rá), de másnál inkább csak sablonszöveg volt, pl hogy telik a nyarad, meg ilyenek. Általában nem válaszoltak. Ami mondjuk zavart, mert én elvárnám, hogy legalább azt írnák, hogy "nem"

16/l

2022. szept. 11. 22:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picikét gáz.:/
2022. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nem is picikét,nagyon.
2022. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De már sajna nem tudom visszacsinálni...

Akkor teljesen elvágtam az esélyeimet?

2022. szept. 11. 22:24
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
De te most lány vagy? Vagy miért írtad azt?
2022. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2022. szept. 11. 23:43
 9/20 A kérdező kommentje:

Most látom csak, elírtam, 16/f, bocsi, nem tudom, miért írtam, hogy l

Tényleg bocsi

2022. szept. 11. 23:44
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
A szánalmasság nagydíját legalább megkaptad, az is valami!
2022. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!