Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám állandóan rám akarja...

Anyukám állandóan rám akarja erőltetni, hogy barátkozzak az egyik osztálytársammal. Már többször megmondtam neki, hogy az az illető nem szimpatikus nekem, nem utálom őt, de nem szeretnék vele jobban megbarátkozni. Mit csinálhatnék, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
A múltkor pl.: írt az illetőnek az én telefonomról egy üzenetet, amiben az én nevemben elhívta hozzánk sütizni... Ez normális?

2021. ápr. 4. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
146 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 Savlekotő ***** válasza:
95%
Nem normális,aztán meglepődik ha később vele se nagyon akarsz kontaktolni.
2021. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
24%

Mond meg neki hogy nem szimpatikus.

Ha nem érti meg, akkor próbálj meg vele megbarátkozni, hátha sikerül.

2021. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
És mi az oka erre?
2021. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Mondd el az osztálytársnak, hogy nagyon sajnálod, de tudnia kell, hogy a te nevedben anyukád üzenget neki, és nem tudod, mért csinál ilyet, de tudnia kell róla. Egyébként szerintem anyukád megbolondult, pszichiáter kellene neki. Normális ember nem csinál ilyet.
2021. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
ja, és anyádnak meg mondd el, hogy felvilágosítottad az illetőt, hogy ő (anyád) a te nevedben irkál neki, és fel volt háborodva.
2021. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Aztán meccseljék le egymással.
2021. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Megmondtam már az osztálytársamnak, hogy bocsi nem vagy nekem annyira szimpi, és, hogy anyukám írogat neked az én nevemben. Remélem változik valami. 2- es sajnos nem tudok vele megbarátkozni, akárhogy is próbálok, van az úgy, hogy valaki nem szimpi neked.
2021. ápr. 4. 19:18
 8/45 anonim ***** válasza:
94%
Anyukádnak mondd meg, hogy ha neki szimpatikus az adott gyerek, akkor menjenek együtt fagyizni, vagy hívja meg filmet nézni, de részedről a következő ilyen alkalommal elmész itthonról, aztán magyarázza ki ahogy akarta azt a hülyeséget, amit saját maga kevert. Elhiszem, hogy jót akar a maga módján, de erre mondják, hogy a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.
2021. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a két anyuka (anyukád és oszt. társad anyukája) nagy barátnők és anyukád elhatározta: mivel ők ilyen jóban vannak, ezért te is legyél jóban a lánnyal.

Lehet az is, hogy magányosnak lát téged és aggódik érted...

Mindenesetre szólj neki, hogy nevedben ne írjon üzeneteket és akaratát ne kényszerítse rád.

2021. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
8- as, igazad van. Amúgy anyukám arra hivatkozik, hogy nem élek rendes közösségi életet, pedig van egy csomó barátom, csak ők gondolom nem szimpik neki...
2021. ápr. 4. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!