Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbantottam egy fiút akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantottam egy fiút akivel jóban voltam az elején. Bocsánatot kértem tőle és elmondtam miért tettem. De ki követett. Megprobaltam be követni de semmi. Szóval akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi történt köztetek? :O
2022. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A tetteknek és toxikusságnak következménye van. Lecke megtanulva, gondolom.

Idővel lehet enyhül a mérge.

2022. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit most hagyd magára. Aztán, ha két hónap múlva VÉLETLENÜL találkoztok, akkor kérdezd meg, hogy hogy van. Hátha újraindul.
2022. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
De lehet, hogy ő túl sértődős, és akkor meg nem baj, ha nem lesz vele semmi. Mert pl. csak zsarolna az "érzékenységével".
2022. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Konkrétumok hiányában nehéz tanácsolni bármit is.
2022. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele őszinte..és azt mondta eroltetett volt az egesz beszélgetés, meg a közeledésem felé. Ő írt rám többször, mire felfigyeltem rá és érdekelni kezdett meg is tetszett, nem tudom miért csináltam ezt vele. Nem rám vall. Elnézést kértem tőle és be ismertem, hogy hibaztam. Abban sem voltam őszinte, hogy tetszik ő nekem. Most biztos utál..nem akartam megbantani..
2022. szept. 14. 19:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Féltem mit reagal ha elmondom, hogy tetszik is nekem. Sosem jöttem ki jól az ilyen dolgokból ha bevallodtam, hogy tetszik az adott fiú.
2022. szept. 14. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
ha ennyitől rágott be, akkor hagyd, mert egy nárcisztikus zsarnok, épp most építi ki neked a csapdát, hogy teperned kelljen érte.
2022. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

#8!


A tini kategóriában vagyunk! A tinik gyakran hülyegyerekként viselkednek... mert hát azok, nem tudják még, hogy hogyan kell reagálni ilyen dolgokra. Tehát én nem dobozolná be azonnal, nem állítanák ki pszovhológia szakvéleményt.

2022. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
9# ok, lehet igazad van, akkor csak éretlen! Simán lehet, köszi!
2022. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!