Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 2 fiú és nem tudom eldonte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 fiú és nem tudom eldonteni hogy melyiket szeretem van ötletetek hogy hogyan kéne erre rá jöjjek?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú 4 hónapja tetszik egy suliba járunk és évfolyam társam, és 4.ig osztály társam volt de elment kis gimibe és most egy gimibe járunk


A másik fiút nem 2 hete ismerem és osztály társam, golyaavaton tetszett meg mivel sokat beszélgettünk és tök jó fej

De nem tudom hogy most tényleg tetszik vagy csak az tetszik hogy el lehet vele hulyeskedni

Amúgy tegnap megtudtam hogy tetszik a barátnőmnek ez a fiú......



2022. szept. 17. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz dönteni akkor egyiket se szereted igazán. Ha valakit szeretsz akkor nem gondolsz másra ... innen tudod eldönteni.
2022. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Tudnád, éreznéd, ha szeretnél bárkit is.
2022. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Írj ki egy nyílt végű tendert - ez ma divatos...
2022. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy te szerelmes egyikbe sem. Azt tudnád. Először nőj még egy kicsit ;).
2022. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Középsulis koromban nekem volt hasonló. Kedves idősebb családtagom azt tanácsolta, találkozzak mindkettővel és majd időközben eldől, ki a nyerő. Hamar ki is derült, mert az egyikkel szívesebben találkoztam, mint a másikkal.

Amúgy igaz, amit előttem írtak, nem szereted egyiket sem, csak azt hiszed.

2022. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha tetszik a barátnőmnek amíg nincs köztük semmi vagy nem szerelmes az egyik. Én az új sráccal próbálkoznék
2022. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
hát ha csak két hét telt el azóta, akkor idővel rá fogsz jönni, ahogy megismered.
2022. szept. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!