Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy ukrán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy ukrán lányba, hogy legyek vele egy pár?

Figyelt kérdés
Németországban tízedik osztályba járok, is most jött egy 17 éves ukrán lány az osztályba. Anyira tetszet, mert mindig is tetszettek az ukrán lányok. Pár napja elkezdet sírni, is én is egyedűl voltam az osztályban is odajött hozzám is szó nélkül megölelt. Én tudok kicsit oroszul, is azt mondtam neki, hogy "Я люблю тебя" hogy kicsit megnyugtassam is azóta mindig megakar ölelni. Olyan jó érzés, de nem tudom hogy mondjam el neki hogy kezdem megszeretni. Szegény anyira fél is nem bízik meg senkiben se, csak bennem(az se biztos, csak gondolom)pedig mindenki kedves hozzá. Lenne nála esélyem, mert azt mondják, hogy az ukránok nem szeretik a magyarokat(én nem tapasztaltam, igaz csak félig vagyok magyar)? Alina(Алина) a neve is olyan szép is cuki.❤

2022. szept. 21. 23:43
1 2
 1/18 scamdemic válasza:
60%

„Én tudok kicsit oroszul”

Magyarul viszont nem annyira.

tízedik -> tizedik

Anyira tetszet -> Annyira tetszett

elkezdet sírni -> elkezdett sírni

egyedűl -> egyedül

is azt mondtam neki -> és azt mondtam neki

megakar ölelni -> meg akar ölelni


„az ukránok nem szeretik a magyarokat”

Ez általánosítás, főleg az ukrajnai ukránokra lehet igaz, de nyilván ott se mindenkire.

A ти мені подобаєшся is jó lehet a Я люблю тебя mellé, de ha megölelt már, akkor valószínűleg te is szimpi vagy neki.

2022. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Ha sose jártam magyar iskolába, akkor örülj annak, hogy tudok egyáltalán úgy írni, hogy megértettek. Amúgy meg ő nem tud ukránul, csak oroszul.
2022. szept. 22. 01:04
 3/18 scamdemic válasza:
100%

Ahhoz képest akkor nem olyan rossz a magyarod. :)

Hát akkor beszéljetek oroszul.

2022. szept. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 hosszúhajú ***** válasza:
99%

1. ne kötekedj

kérdező: az a baj, hogy én azt hiszem hogy ez a lányzó most egyáltalán nem vágyik szerelemre. nem rád, hanem általában. egy azonban biztos, akármilyen kapcsolatot is szeretnél vele, ahhoz beszélgetni kell.

2022. szept. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Ne akarj még vele összejönni, jelen pillanatban nem erre vágyik. Legyél a támasza, segíts neki, ha kell, és ha ennek hatására belédszeret, akkor nyert ügyed van.
2022. szept. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%
Nehéz helyzet. Szerintem, ha most próbálkozol nála, akkor nagy eséllyel sikerül összejönnöd vele, de csak azért, mert kell neki valaki, akire támaszkodhat. Ebből viszont később sok probléma lehet. Neki most nem kapcsolatra van szüksége. Ha barátként próbálsz közeledni felé, akire számíthat, akkor van rá esély, hogy beléd szeret, de az sem kizárt, hogy később is ebben a barát zónában maradsz, idővel pedig összejön egy másik sráccal, de neked ez nagy szenvedés lehet. Szerintem ne használd ki a sebezhetőségét és ne engedd, hogy ő pedig kihasználja az érzelmeidet. Nem irigyellek, hogy őszinte legyek.
2022. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Az ukrán nők világ k.-jai.

Más erkölcs, vigyázz!

2022. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Valami gazdagabb ukrán család sarja lehet ha ott van nemetben es nem a haboruban..
2022. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

Bocsi, de az nem IS hanem ÉS.


Örüljön annak? Kérdezz te más nyelvű oldalon. Még mi hajtsunk fejet, nem, hogy itt vagy? :D

2022. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem egyenlőre támogasd inkább őt. Aztán, ha jobban megbízik benned majd hozd szóba neki.
2022. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!