Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg éri próbálkoznom vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg éri próbálkoznom vagy engedjem el? Hogyan lépjek túl azon, hogy a kiszemeltemnek alakulója lett?

Figyelt kérdés
Össze futottam vele a napokban de sietnem kellett haza suli után mert vidéki vagyok,igy csak pár szót váltottunk és ölelkeztünk mert neki is sietnie kellett. Aztán pénteken találkozunk egy kisebb baráti körben ahol elmondta, hogy ott van a kiszemeltje is(nagyon szép lány és nagyon kedves is) de velem azelőtt folyton kereste a szemkontaktust és folyamatosan bokolt is nekem, dicsért, hogy milyen szép vagyok /milyen csinos stb. Utalt is rá, hogy meg próbálná velem de közbe jött ez a lány :((szerintetek mit csináljak mert én elkezdtem érezni a fiú iránt, vagy még nem késő közbe lépni? Vagy engedjem el? Csak nekem úgy jött le, hogy én is bejövök neki.

2022. szept. 22. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem szabad feladni
2022. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%
Mondd el ezt neki így, ahogy leírtad. egy életed van, és ha rosszul reagál még mindig kérheted hogy felejtse el, lépjetek tovább. hidd el neked könnyebb neki meg tiszta. Sok sok sooook sikert!!! És írd meg mi lett!!!
2022. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Próbálkozni még szabad, addig amíg össze nem jönnek.
2022. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se add fel! Reméljük, hogy ha a fiú nem gondolta komolyan, hogy másik kiszemeltje van, azaz nem téged akart valahol undorító módon bosszantani, hanem csak úgy mondta (nem tudom, miért mondaná, mikor a leírtak alapján tetszel neki), akkor még lehet ebből valami
2022. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Akár lepontoztok, akár nem, teljesen egyetértek #2-vel!!

Figyelj, az, hogy ezt elmondta neked, azt jelenti, hogy megbízik benned. Vegyél egy nagy levegőt, és mondd el neki!!!!! Ha azt mondja, hogy félreértetted őt, és nem érez semmit irántad, kérd meg, hogy felejtse el, és ha normális, biztosan megteszi, mert bízik benned, és a barátja vagy. Gondolj bele, hogyha ezt nem teszed meg, lehet, hogy sose derül ki számára, hogy kedveled.


Mindenképp mondd el, hogy döntesz!

2023. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!