Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök a srácnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a srácnak? Akar tőlem vmit?

Figyelt kérdés

Szerdán az egyik barátom bemutatott egy haverjának. Mondtam az adott barátomnak, hogy jól néz ki a haverja. Mondta is neki, hogy hajtson rám. Másnap a suliban minden szünetben odajött hozzám és barátaimhoz, dumaltunk. Aztán én később végeztem a suliban, mint ő, ő hazament, főzött kaját és hozta nekem mire végeztem a suliban. A következő nap is minden szünetben dumaltunk. Magamból kiindulva én fektetnék ennyi időt és energiát vki irányában ha nem érdekelne...🤷


Én N/18, ő F/17 ha ez számít



2022. okt. 8. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyöntetű, hogy megkedvelt, de kérdés, mik a későbbi szándékai.
2022. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bejössz neki
2022. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján egyértelműnek tűnik, hogy bejössz neki.

De azért reménykedj, hogy nem csak azért hajt rád, mert azt mondta, hogy hajtson rád.

Ne vonj le elhamarkodott következtetéseket, próbálj meg bizalmasabb témákról beszélni vele, megtudni hogy tisztességesek-e a szándékai, hosszútávra tervez vagy csak egy futó kapcsolatra vágyik.

2022. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nyilván bejössz neki! Ez már jó jel, de azért csak ésszel, nehogy kihasználjon mivel ugyebár "rád hajt". :D
2022. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként egyértelmű, hogy kéményseprést akar végezni az ánuszodon, azért teper. Honoráld az igyekezetét.
2022. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-os kiegtem xD
2022. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Aranyos történet. Történt azóta fejlemény? Drukkolok nektek.
2022. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta egy párt alkotunk ❤️
2022. nov. 1. 06:52
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es, biztos, hogy egyöntetetűt akartál írni?
2022. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!