Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém vagy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak én érten félre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy osztálytársam akivel a 4 év során ilyen semilyen volt a kapcsolatunk, iskolában elvoltunk de nagyon nem mentünk sehová. Idén elkezdtünk picit közelebb kerülni egymáshoz és belé szerettem. Elég félénk vagyok mivel nem régiben vissza utasítottak és eléggé magam alatt voltam és ez kihatott a gondolkozásmódomra is. A lényeg az, hogy ezzel a fiúval év eleje óta egyre közelebb kerülünk és sokszor csinálja azt, hogy ha viccelődik vagy szeretne valamit mondani és éppen nem rá figyelek elkezdi ütögetni a könyökömet, néha amikor beszélünk mélyen egymás szemébe nézünk úgy, hogy nem pillant máshová. Ami számomra a legfurcsább az, hogy amikor voltunk osztálykiránduláson és mellettem ált és beszélgettünk a kezét a vállamra tette és vagy 15-20 másodpercig ott tartotta és ilyen hasonló dolgok történtek, hogy hozzámért és sokáig tartotta rajtam a kezét. Iskolába jól elvagyunk és itthon is de ő nem nagyon ír rám, általában én szoktam rá. Nem tudom, hogy mi tévő legyek mert félek mégjobban beleszeretni mert amikor az előző fiú visszautasított sokáig magam alatt voltam és nem szeretnék megint annyira rosszul lenni. A válaszokat előre is köszönöm! 18/F

2022. okt. 16. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek minél többet, ismerjétek meg egymást, találkozzatok iskolán kívül (is). Kísérjétek haza egymást, beszéljetek meg találkozót, stb.
2022. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
És biztos meleg? Vagy legalább bi?
2022. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosra de 4 év alatt sose mondott legalábbis amiről én tudnék bármi szexuális dolgot amiről meglehetne állapítani
2022. okt. 16. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nehéz. Azért kemény lehet melegnek lenni.
2022. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mindenek előtt győződj meg róla, hogy ő is meleg-e. Csak ezek után lépj, mert nagyon pofára eshetsz.:/
2022. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia. Feltételezem, hogy 18 évesen 12/végzős vagy. Utolsó gimis évemben velem is pont ugyanez történt mint veled, úgyhogy átérzem a helyzetedet.

"Nem tudom, hogy mi tévő legyek mert félek még jobban beleszeretni mert amikor az előző fiú visszautasított sokáig magam alatt voltam és nem szeretnék megint annyira rosszul lenni."

Ez a legfontosabb. Azt semmiképp ne csináld, hogy sokáig vársz aztán majd történik valami, mert ha végül visszautasít akkor eleve sok időt elvesztegettél vele és tényleg sokkal rosszabb.

Jó lenne ha ki tudnád deríteni, hogy vonzódik-e a fiúkhoz, de ez elég nehéz. Úgyhogy ha megbízol benne jobb ha te coming outolsz neki. Ha ezt nem akarod, akkor meg jobb ha inkább kerülöd, csak ugye osztályon belül ez nem annyira megoldható, főleg ha jóban vagytok. Szerintem ez a két út van, ha akarsz tőle valamit, akkor jobb rajta minél hamarabb túlesni, utólag így látom.

(Amit #1 mond az is egy megoldás, csak szerintem minél közelebb kerültök egymáshoz annál jobban belészeretsz és ha kiderül róla, hogy heteró/nem jössz be neki, akkor sokkal szarabb lesz, úgyhogy ezt nem ajánlanám, ennél talán az is jobb, ha szünetelteted vele a barátságot, de neked kell eldönteni.)

2022. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele olyan témákról, közvetve, amiből számodra kiderül az irányultsága.
2022. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!