Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy szűz jegyű férfi miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz jegyű férfi miért akar féltékennyé tenni??? Miért mondja azt hogy sokkalta jobbat érdemlek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésbencsak három dolgot nem értek:

- miért releváns, hogy szűz jegyű?

- mivel akar féltékennyé tenni?

- kinél érdmelnél sokkal jobbat?

2022. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

"Egy szűz jegyű férfi miért akar féltékennyé tenni?" - Még a nem szűz jegyű emberek is csinálnak néha ilyet.

"Miért mondja azt hogy sokkalta jobbat érdemlek?" - Ez sokszor lekoptatós dumát jelent.

Ha mindkét dolog egyszerre van jelen, akkor szerintem le akar koptatni, és amit te féltékennyé tevésnek gondolsz, az valószínüleg egy utalás, hogy van neki már más.

2022. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vkka válasza:
43%

Ez az egész horoszkóp egy nagy bullshit. Semmi értelme az egésznek. Soha nem tudtam hinni benne.

Mondjuk én nyilas vagyok és a nyilasok elég szkeptikusak.

2022. okt. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!