Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ráhajtani vagy várjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ráhajtani vagy várjam ki a végét?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akibe szerelmes vagyok 1 éve viszont, ő foglalt. A lánynak én vagyok a legjobb fiúbarátja, akivel ki tudja beszélni a kapcsolatát. Azt mondja, hogy a pasi csak akkor tud hajtani mikor érzi, hogy gáz van a kapcsolatban ill. úgy látom hogy lány sem 100% boldog, 1 hónapja majdnem szakítottak. Ilyen körülmények között megéri ráhajtani a lányra, aki szerintem csak megszokásból van a palijával vagy várjam meg a szakítást (ami a megszokás miatt elég lehetetlennek tűnik).


F/16



2022. jún. 3. 21:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy vannak olyan időszakok amikor semmi gond a kapcsolattal és nagyon cukik együtt. A kapcsolatukban ez egy természetes hullám?
2022. jún. 3. 21:39
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Egy próbát megér...minden nőre rá kell amúgy is hajtani akire csak lehet, egy életed van neked is.
2022. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, de másét közben nem akarom elb*szni nyomós ok nélkül
2022. jún. 3. 21:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint a pasira gondolok most
2022. jún. 3. 21:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra is van megoldás...de ezen már a nőnek kell gondolkodni, mert akit lehet azt viszik sajnos.
2022. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor sem lenne tiszta a lelkiismeretem és ha sikerülne is elcsábítani lehet hogy nem tudnán szeretni pont emiatt
2022. jún. 3. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lélektelenül bánni a dologgal, rendes vagy hogy a másik pasira is gondolsz, menj biztosra, attól még ráhajthatsz hogy van valakije, max lekoptat. Ne legyél ennyire érzelgős mert lehet veled sem lenne az a másik srác. De értem mire gondolsz amúgy...szépen normálisan ezt le lehet beszélni a csajjal hogy ő hogy van ezzel stb.
2022. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
43%
Azt nem értem ha már ott tartasz hogy a legjobb barátjának tekint, miért nem mozdultál eddig rá?
2022. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Én várnék, ameddig szakítanak.
2022. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki jeleket, viselkedhetsz vele közvetlenebbül, flörtölhetsz is, ezek a dolgok csak akkor működnek, ha mindkét fél benne van. Viszont azért ne vedd rá, hogy megcsalja a párját, szóval csak óvatosan, próbáljátok megbeszélni az érzéseiteket egymás iránt, és ha tetszel neki, kérd meg, hogy szakítson. Így nem lesz az, hogy miattad lesz megcsalva a csávó, de neked sem kell csak tétlenül várnod a szakításukra.
2022. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!