Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedjen fel az egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjen fel az egy évvel idősebb csajt?

Figyelt kérdés

Én általánosba járok a lány meg már gimibe. 1 évvel idősebb nálam. Ugyanarra az edzésre járunk heti 3szor. Néha szoktunk beszélni ilyen általános témákról. Az a tervem hogy ugyanabba a gimibe megyek jövőre én is amibe ő és akkor közelebb leszünk egymáshoz így tudok majd alakítani valamit. De addig hogyan tudnék közeledni hozzá. Amióta tetszenek a lányok azóta ismerem és nyilván tetszik is. 10/10 a teste. A személyiség tökéletes legalábbis számomra. Kérlek értelmes válaszokat.

( Szerintem egész jó csávó vagyok és menne a dolog meg minden csak ha nem lennék egy évvel kisebb) Oké hogy egy év nem számít de itt igen mert ő már gimiben van és járogat bulikba meg minden amit nekem a szüleim nem engednek még. Légyszi segítsetek



#kapcsolat #csajozás #1 évvel idősebb lány
2022. okt. 27. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

"Néha szoktunk beszélni ilyen általános témákról."


Igen, ez egy jó kezdés. Próbálj vele többet beszélgetni akár az edzésről, akár más dolgokról is, próbáld kifigyelni az érdeklődési köreit. Ha te is szimpi vagy neki, hidd el, nem fog számítani a kor.

2022. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És amikor odaérek hogy elhívnám valahová akkor nem fog visszautasítani azért mert túl régóta ismerjük egymást?
2022. okt. 27. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ha esetleg vissza is utasítana, akkor sem hiszem hogy a túl régi ismeretség miatt tenné. Próbáld meg, mit veszíthetsz?
2022. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És valami tipp? Mit tegyek még mert így a tétlenség érzése van bennem
2022. okt. 27. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig is tudtál vele beszélgetni, ezek után is tudsz majd :D Nem kell ezen aggódni. Esetleg elhívhatod edzés után találkozni valahova. Vagy mondjuk hazakíséred edzésről.
2022. okt. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Ha valakinek van még valami gondolta az jöhet

2022. okt. 28. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es 3-as 5-ös én voltam 😉


Egyébként még annyi, hogy próbálj vele minél többet beszélgetni, akár kicsit személyesebb témákról is. Éreztetsd vele, hogy szeretnék tőle valamit. De mondom, akár el is hívhatod. Ja, és jelöld be FB on és ott is írogathattok, ha úgy kezdetben könnyebb. Insta, Messenger, van egy pár fórum. Hajrá, sok sikert!

2022. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. okt. 28. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!