Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy tényleg tetszik-e nekem ez a srác?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva, mert van ez a srác de nem tudom bejön e nekem vagy csak az tetszik hogy én esetleg bejövök neki. Évek óta ismerem mert egy általánosba jártunk (ez ilyen kis falusi suli volt ahol két osztály volt egy évfolyamon 20-20 fővel de ő nem az én osztályomba járt). Nem voltunk barátok csak néha szemeztünk és ennyi. Aztán úgy alakult hogy egy gimibe kerültünk. Eltelt pár év (most vagyunk 11.-esek) és ő is változott meg én is. Azt vettem észre hogy elkezdett tetszeni nekem (a haveri köre érintkezik az enyémmel néha így elkezdtem megismerni mégha mi ketten nem is beszélgetünk és nagyon bírom a személyiségét). Csakhogy jött a zavar: a legjobb barátnőm hallotta ahogy a srác az egyik haverjával beszélgetett arról hogy bepróbalkozna nálam mert tetszem neki. Ráadásul adja a jeleket is mert mellém áll ha tud, keresi a tekintetem, figyel ha én beszélek, ha mond egy viccet nézi nevetek e stb. Így most totál nem tudom hogy ez az érdeklődés teszi igazán vonzóvá (ez az első hogy bejövök valakinek még nem volt pasim soha) vagy alapvetően tetszik? Hogyan lehet ezt eldönteni?

2022. nov. 17. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ránézel, beszélsz vele és hozol egy döntést. Ne legyetek már ennyire életképtelenek xD
2022. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Te nem tudod, de majd mi eldöntjük, vagy mi?
2022. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, gondoltam tetszett már életedben valaki és be tudod pötyögni hogy honnan tudtad hogy biztosan bejön, nem pedig csak hízeleg az egódnak hogy te tetszel neki
2022. nov. 17. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos senki sem tudja így megmondani . Amíg nem beszélsz vele, nem fogod tudni. Én is kerülgettem a nekem tetsző srácot a gimiben, egyikünk se szólt a másikhoz, most tíz évvel utána tudtam meg, hogy amúgy neki is tetszettem, mert azota beszélünk . Erről ennyit :) mindkettonk találgatta, hogy most akkor mi van.. de már mindkettonk mással van :D max buksz egyet, később is bőven meg fog esni, nem nagy tragédia, csak meg nem volt ilyen élmény. Érdemes szoba elegyedni és mikor ott a téma, rákérdezni :) Menni fog :)
2022. nov. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy érzed nem tudod levenni róla a tekinteted, zavarban vagy körülötte, indokolatlanul sokat gondolsz rá. Hogyha nincs körülötted keresed akaratlanul is. Hirtelen ennyi jut eszembe
2022. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Almajozsicsaj válasza:
Amielőtt nem tudtad hogy kedvel téged azelőtt hogy érezted magad a közelében?
2023. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!