Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy fiu akivel tok joban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiu akivel tok joban voltam bírtam mint barat egy nagyobb társaságban voltunk aztan szerelmet vallott nekem en kioffoltam es erre meg beflegmult es eltavoldott tolem ez amiatt van h offoltam ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos
2022. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez a legrosszabb az ilyen barátságoknál, hogy ha az egyik többet érez akkor csak nagyon kevesen tudnak utána barátként tekinteni a másikra. Emiatt nehéz továbblépni is. A flegmasággal, eltávolodással meg segít magán.
2022. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"beflegmult"


amúgy ti tudjátok, mit jelent a flegma szó?

2022. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál?
2022. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

"kioffoltam es erre meg beflegmult"

Hát tudod... állatorvosi ló vagy.

Se magyarul nem tudsz, se viselkedéskultúra... a fiú helyében én még távolabbra mennék: már csak azért is, nehogy elkapjam.

2022. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rendesen is elutasítani a másikat, meg lehet eléggé bántón is. A “kioffolás” az utóbbira utal. De lehet sose barátkozni akart, így már nem is érdekled
2022. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi, legalább van önbecsülése.
2022. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Ja, azért történt. Ahelyett, hogy legalább egy kicsit kapart volna...

Gondolom most zavar, hogy eltávolodott.

Na most döntsd el, hogy azért, mert barátságban akarsz vele maradni (ami nem fog működni, ha tényleg szeret, de inkább arra saccolok, hogy azt hitte így könnyebben gerincre vág amúgy) vagy csak a női hiúság játszik szerepet.

Szerintem felejtsd el, mert nincs értelme rá pazarolni az időd :)

2022. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!