Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem de 5 évvel nagyobb nálam. Eddíg csak köszönő viszonyba voltunk mert ő az uncsim zenekarában énekelt?

Figyelt kérdés
Viszont mostanában mindíg ő köszön előre mosolyog. Beszélgetést kezdeményez. Ma is a boltban álltunk sorba és közelebb jött és kérdezősködött. Tudtok mondani pàr tippet hogy mit csináljak? Szerintetek szimpatikus vagyok neki? Kérlek ne gyertek azzal hogy nagyobb meg hogy hagyjam. Előre is köszi

2018. nov. 13. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 évvel nagyobb az hány méter?

Gondolom, idősebbről van szó. Lehet, hogy tetszel neki.

2018. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezzel kicsit felvidítottál
2018. nov. 13. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2018. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az infó. Az oké, hogy 5 évvel nagyobb, de mégis hány centivel idősebb?
2018. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!