Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Kedvelek egy srácot, de az a baj, hogy nem nagyon ismerem, és nem tudom mit tegyek, hogy beszélő viszonyba kerüljünk. Tudni tudja ki vagyok, de nem szokott köszönni a folyosón (egy gimibe járunk). Még egy fontos információ róla, hogy nagyon bunkó tud lenni (igen tudom, itt jön az, hogy mégis mit akarok egy bunkó paraszttól... de szeretném megismerni, mert biztos vannak mélyebb gondolatai is, és tud kedves is lenni, meg szerintem megtalálnánk a közös hangot). Mivel 16 vagyok és ő 15, és tinédzser korban még ez az 1 év is sokat számít, nem feltétlenül szeretnék egyből romantikus kapcsolatot kialakítani vele, először inkább a haverja szeretnék lenni.

Válaszaitokat előre is köszönöm :D



2022. nov. 25. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg facebookon v instán azt írjál rá és kész.
2022. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked tetszik akkor részedről barátság kevés lesz, szenvedni fogsz mint egy kutya.

De hajrá, írj rá menj oda hozzá, több mint valószínű, hogy elzavar, megmutatja, hogy bunkó és felébredsz :D

2022. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval elég, hogy külsőre tetszik és az se baj, hogy bunkó. Kicsit se tipikus :) Miután kihasznált, majd írj ki egy sírós rinyálós demiért kérdést is...
2022. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!