Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy jel hogy tetszem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel hogy tetszem az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy az egyik csaj az órákon néz engem( a szemem sarkából láttam).Azt le kell szögeznem hogy nekem nem tetszik a csaj.Amikor beszélek vele közelről igazgatja a hajat.Ez egy jel lehet skár hogy tetszem neki?Én helyesnek tartom magam és szerintem pár lánynak tetszem is. ( a barataim ismerosi koreibol) De nincs önbizalmam.Tegyük fel hogy tetszik a csaj.Ha ránéznék és meglenne a szemkontaktus azután hogyan tovább sajnos ezt nem tudom,ami szerintem az miatt van hogy még nem volt lány barátom és az általános iskolába se nekem se a fiu haverjaim közül senki se beszélt ,nem barátkozott volt lány osztálytársainkkal-emiatt lenne ez a balf*szkodásom??

#barátnő #barátkozás #Hogyanlegyenbaratnom
2022. dec. 8. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lehetnek jelek és pont emiatt nem javaslom, hogy szemkontaktust teremts vele, mert azt hiheti, hogy neked is tetszik ő.
2022. dec. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, nem ehhez vagy szokva
2022. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne hitesd el vele hogy tetszik neked mert az bunkosag. Egyebkent meg nem is biztos hogy bejossz neki. Van egy unalmas ora, aztan nezeget korbe korbe mert minden erdekesebb annal amit a tanar mond. A hajat minden csaj szokta igazgatni, majd akkor kezdj el aggodni(vagy orulni) amikor mar melyen a szemedbe nez es vagy gyakran szoba is elegyedik veled.
2022. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, de megis ossze akarsz vele jonni, meg bekepzeled magadnak hogy tetszel neki? Na most akkor hogy van ez?
2022. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran beszelgettek?
2022. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kérdéseket.

#5os mint mondtam nem tetszik,mert nekem más tetszik. csak kíváncsi voltam rá hogy a lányok milyen jeleket adnak arra ha tetszem nekik

#6os Néha szoktam vele de akkor is csak a tanulásrol

2022. dec. 10. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, inkább azt a csajt próbáld meg felszedni amelyik tetszik. Amelyik meg nem, azt inkább hagyd, mert az sem biztos hogy te tetszel neki.
2022. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!