Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem Kylian Mbappe-ba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Kylian Mbappe-ba most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A vb-n figyeltem fel rá hogy milyen jól játszik és milyen helyes is. Elkezdtem videókat nézni róla és lecsekkoltam instán is. Egyszer csak azon kaptam magam hogy szerelmes vagyok belé olyan aranyos és vicces és jó focista. Mit csináljak? Folyton rá gondolok találkozni akarok vele pedig tudom lehetetlen. Hogyan legyek túl rajta? Már majdnem 2 hónapja ilyen vagyok!

2023. jan. 2. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést!!!
2023. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:)))
2023. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hátha válaszol.
2023. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit te érzel, az rajongás, nem szerelem. Szerelmes csak akkor lehetsz, ha ismered a személyét az adott embernek.
2023. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Van nemi barát”nő”je.

Transz

2023. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy idősebb transz nővel kavar jelenleg
2023. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél transznemű, tuti tetszeni fogsz neki🙂

Amúgy vicc volt bocsi

2023. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!