Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Itthon miért utálják ilyen...

Itthon miért utálják ilyen sokan Kylian Mbappét?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ki utálja
2022. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A jobb oldali, konzervatív beállítottságú emberek nem kedvelik ők, na nem a bőrszíne miatt, hanem a hozzáállása, flegma nagyképűsködése miatt sztem.
2022. dec. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2# igy van. Real madrid rajongo volt, oda is ment volna, csak utolso pillanatban kapott egy jobb ajanlatot psg-tol. Csak a penz erdekelt. Mellette elegge flegma, nagykepu majom, nem viselkedik sokszor mint egy csapattars.
2022. dec. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem szimpatikus, de nem tudom megmondani hogy miért. Ránézek és egy majom fejet látok, bocsánat. Ráadásul travi "barátnője" van, úgyhogy tuti nem stimmel vele valami. Én nagyon örültem, hogy a nagyképű gólörömök után így helyre lett rakva tegnap este!
2022. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angi4 válasza:
71%
Mert rasszisták. Vagy mert nem is ismerik eléggé és könnyebb benyögni, hogy "utálom" mint azt mondani, hogy nem ismerem eléggé vagy vmi hasonló. Illetve nagyon sok rossz álhír kering róla amit a sok alacsony inteligenciával rendelkező ember rögtön be is vesz, még mielőtt csak egy picivel jobban utána olvasna. Gondolok itt pl.arra, hogy azt állították transznemű a barátnője. (nem volt igaz) meg még nagyon sok más. Most le leszek szavazva de ez van.
2023. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!