Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? Elég érdekesem indult a kapcsolatunk. 2021-ben elég rosszban voltunk, bunkóztam én bunkózott ő, azonban tavaly kb júniusban valahogy jóban lettünk. Nyáron nem nagyon beszéltünk, de ősszel megint jóban lettünk és kb

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
december óta nagyon jóban vagyunk. A szünet óta szinte minden nap rám írt én nem sokszor. Mindig kikérdezi a véleményem és egyik nap magától elmondta az ideálját és 75%- ban illik rám. Szerintetek ez mi lehet?
2023. jan. 9. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, és előbb utóbb úgyis kialakul, ha ki kell alakulnia.
2023. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az tuti, hogy érdekled, de ennyiből nehéz megmondani, hogy milyen értelemben.
2023. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyes találkozók, séta, mozi, kiállítások, múzeum, társaság, stb.

Ezek olyan élethelyzetek, melyek során kiviláglik a jellemetek, érdeklődési körötök, a modorotok, a kulturáltságotok, humorotok, hogy bizonyos szituációkban hogyan viselkedtek, hogyan reagáltok, ápoltak vagytok-e kívül-belül.

A szerelem nem csak a fellángolás. Ha nincs mélysége, tartalma, akkor ellobban.


Volt, akivel majdnem minden stimmelt, de amikor tapasztaltam, hogy wc után nem mos kezet, mintha elvágták volna, minden kijelölve és delet.

2023. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!