Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy ilyen kép mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen kép mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, sosem merném ezt elmondani neki, pedig nagyon kedves mindig, velem is. Viszont ha tudnám hogy van pasija nem érezném gáznak hogy félek kezdeményezni.

Szóval instán van egy képe ahol egy srác hátán van, a lába a törzse körül, a keze a nyaka körül és a srác a combjánál tartja. Este vannak talán a rakparton vagy ilyesmi helyen. A srác meg van tagelve és csak mosolyognak, semmi puszi, semmi. A leírás meg annyi, hogy “igazi úriember😫”, a kommentekben sincs semmi, hogy de jó a palid vagy nem tudom. A srácnál se meg nála sincs kint másik kettes kép, csak csoportkép amin nem is egymás mellett vannak. Szóval mit gondoltok? Nem merem megkérdezni, hogy van-e barátja. 18F



2023. jan. 11. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó kapcsolatuk lehet egymással, ennyit biztos jelent, többet tényleg nem könnyű kivenni belőle. Sok függ attól is, hogy milyen a lány. Inkább a haverokkal lógó típus, sok barátja van, vagy inkább csendesebb, és csak kisebb baráti köre van?


Ha az utóbbi, én akkor több esélyt látok arra, hogy lehet van valami közöttük, bár így is megvan az esély. Számomra egy ilyen kép azért eléggé árulkodó arról, hogy lehet túl jó kapcsolatot ápolnak egymással, azaz lehet a barátja is, vagy a testvére (ha esetleg egyezik a nevük/van testvére).


Tudom nem könnyű, de szerintem ha veled is kedves szokott lenni, és néha lógsz vele te is, ismer is, akkor megérné megkérdezni van-e barátja, vagy akar-e veled lógni többet. Ha nem kérdezed meg, lehet később megbánod, így legalább lehet egy fájó nem nem őrölne addig, mint egy sokáig tartó kétséges érzés.

Szerintem ha közelibb a viszonyotok akkor kérdezd meg nyugodtan, szerintem ha tényleg kedves lány és normális is, max azt mondja van, és megy tovább az élet, ez a legrosszabb kimenetel, ahogy én látom legalábbis.


Ha pedig annyira nem ismered, próbálj vele lógni többet, érdeklődni iránta mértékkel (nem minden nap megkérdezve), előbb-utóbb nagy eséllyel venni fogja a lapot, és akkor is választ fogsz kapni.

2023. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"sosem merném ezt elmondani neki" - Valószínüleg az a srác el merte mondani neki...

Az én tapasztalatom az, hogy egy ilyen kép nem csak baráti, de remélem nincs igazam.

2023. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem mernéd elmondani akkor mit érdekel téged?
2023. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csendesebb, kicsit inkább stréber, tanulós, olvasós lány, de szerintem sok barátja van, mert tényleg nagyon nyitott és kedves. Tudtommal egy húga van, úgyhogy nem gondolom ezt a testvér dolgot. Mi évfolyamtársak vagyunk, vannak közös óráink és emelt matek érettségi felkészítőre is együtt járunk. Sokszor szokott velem beszélgetést kezdeményezni, még azt is megkérdezte, hogy van-e barátnőm, ami nagyon jól esett, mert nem szokták rólam az emberek ezt feltételezni, mivel nagyjából csak fiúkkal tudok kijönni. Ő viszont szerintem gyönyörű és tényleg mindenért odavagyok rajta/benne. A szalagavató afteren láttam táncolni két külsős barátnőjével, és ki kellett mennem a dohányzóba, mert férfi gondjaim akadtak.😅 Nem tartom magam feltétlen csúcsa srácnak, de azért vannak szintek, és ő egy teljesen másikon van…
2023. jan. 11. 23:44
 5/14 A kérdező kommentje:
*csúnya
2023. jan. 11. 23:46
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Milyen "férfi gondjaid" akadtak a dohányzóba, mert láttad táncolni???? Jézusom ez egyre rosszabb.... Ha ezt olvasná a lány hidd el, soha többet nem kezdeményezne beszélgetést veled, na sok sikert, nekem ez már túl sok....
2023. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"vannak szintek, és ő egy teljesen másikon van…" - Ő miért van másik szinten? Mit tett, ami miatt (szerinted) másik szinten van?
2023. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 a külső tekintetben egy teljesen másik szint.
2023. jan. 12. 09:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 És miért van azért másik szinten, mert szerinted szép?
2023. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, többek szerint gyönyörű lány.
2023. jan. 12. 10:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!