Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy ilyen kép mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen kép mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, sosem merném ezt elmondani neki, pedig nagyon kedves mindig, velem is. Viszont ha tudnám hogy van pasija nem érezném gáznak hogy félek kezdeményezni.

Szóval instán van egy képe ahol egy srác hátán van, a lába a törzse körül, a keze a nyaka körül és a srác a combjánál tartja. Este vannak talán a rakparton vagy ilyesmi helyen. A srác meg van tagelve és csak mosolyognak, semmi puszi, semmi. A leírás meg annyi, hogy “igazi úriember😫”, a kommentekben sincs semmi, hogy de jó a palid vagy nem tudom. A srácnál se meg nála sincs kint másik kettes kép, csak csoportkép amin nem is egymás mellett vannak. Szóval mit gondoltok? Nem merem megkérdezni, hogy van-e barátja. 18F



2023. jan. 11. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ezek a szintek pedig csak azoknak léteznek, akik kifogást akarnak keresni. Nem bántani akarlak, de ideje elfelejteni ezt a szintes baromságot és kezdeni valamit a csajjal.
2023. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyetlen képem van kint a barátommal, amin csónakázunk. Nem ölelgetjük, puszilgatjuk egymást rajta, mert nem attól lesz jó, hogy világgá kürtöljük. Úgyhogy simán lehet a barátja. De szerintem kérdezd meg, ő is megkerdezte van e barátnőd. Ez a szintezés meg hülyeség.
2023. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es újra:


Szerintem, ha elmondásod szerint is szokott veled beszélgetni, és meg is kérdezte már egyszer van-e barátnőd az eléggé jelszerű dolog (én legalábbis így venném), mert szerintem ilyenről kevesen érdeklődnek.


De ez, hogy megkérdezi, lehet akár kétes jel is, ha valaki nagyon nyitott. Nyitott úgy, hogy sok emberrel kijön, vagy úgy, hogy bármiről lehet vele beszélni? Volt nekem mindkétféle osztálytársam is, és az utóbbi típusú nyitott általában csak úgy is kérdezget. Ilyenkor jön az a feltétel be szerintem, hogy mennyire illemtudó, nem kérdez túl "mélyeket" általában? Célzok itt arra, hogy nem kérdez bántóakat, túlságosan magánéletbe mászó dolgokat.

Ha nem szokása, akkor szerintem a megkérdezési próbád meg van indokolva.


Ezentúl egyetértek az előzőekkel, hogy ez a szintezés teljesen butaság, nem lehetetlen áttörni ezeket a szinteket, ha valaki normálisan áll hozzá a dolgokhoz. Én osztályom is "sokszintű" volt, de mindenkivel ki tudtam jönni, ha odamentem hozzájuk beszélgetni. Egy elvileg teljesen "más szintű" volt osztálytársam például úgy érzem, hogy bennem jobban bízik meg, mint bármelyik 30 másik barátjában, mert olyan dolgokat oszt meg velem, és el is hív rengeteg, elvileg csak családra tartozó helyre is (nyaralás, nyaralók, stb.).


Ne aggódj ennyit a kérdezés miatt, ha nem próbálod meg, egész életedben ezen fogsz gondolkozni, hogy mi lett volna ha... inkább tudd meg, ha esély van rá, minthogy emésszen még évekig, így ha nem is a várt a válasz, nem fog sokáig fájni. Gonosz ilyet mondani, de "van még hal a tengerben" és akármennyire is azt hiszed nem lenne más ha elutasítana, hidd el, aki keres az talál.

2023. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
100%
Legyél bátor és kérdezz. Akkor megtudhatod a választ. Utólag fogod bánni, hogy nem cselekedtél.
2023. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!