Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy szerelmes lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes lettem ebbe a fiúba ilyen rövid idő alatt? Honnan tudhatom hogy nem csak simán tetszik?

Figyelt kérdés
Még viszonylag rövid ideje ismerem, (kb. 4 hete láttam először, viszont csak másfél hete figyeltem fel rá) ez elég volt ahhoz, hogy rájöjjek hogy mennyire cuki és udvarias is, az utóbbi időben egész nap csak rajta jár az eszem, mindig azon kattogok hogy merre lehet, mit csinálhat, mikor láthatom újra, senki nem érdekel úgy igazán rajta kívül, amikor találkozok vele nagyon boldog leszek, (viszont pillangókat nem érzek a közelében) nagyon helyes és már ha csak rá gondolok akaratlanul is elkezdek mosolyogni🥰🥰🥰

2023. jan. 19. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy szerelmes, mivel nem ismered (jól gondolom).

Csak tetszik neked, ennyi.

2023. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Onnan tudhatod, hogy szereted e. Hogy érzed?
2023. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered az illető személyét? Szoktatok beszélgetni? Ha magát az embert nem ismered a kinézet mögött, akkor ez csak tetszés.
2023. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2, Mintha lenne olyan éezelmed, amit be tudsz azonosítani. 😃
2023. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!