Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a lány barátomba de lehet neki más tetszik és nem tudom Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lány barátomba amikor meg látom vele vagyok minden gondom el szál mindig beszélek vele nagyon jo vele lenni imádom ött mikor nem látom roszul vagyok de lehet neki más tetszik én nem tudom még pontosan de ha még is az alkohol megoldás a bánatra?
2016. nov. 17. 09:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az ki maradt hogy 2 napja nem eszek alig iszok meg nem alszok sokat
2016. nov. 17. 09:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol sajnos nem megoldas. Nem biztos h jo otlet de en elmondanam neki mit erzek.
2016. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De féltem a barátságunkat nagyon
2016. nov. 17. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a lany reszerol ugy latod, hogy viszonzatlanok ezek az erzesek, akkor szerintem tenyleg ne mondd el neki, mert akar a baratsagotok is ramehet erre az egeszre! Masreszrol milyen bugyuta dolog az, hogy ehezteted magad?!? Terj mar eszhez, tonkre akarod tenni az egeszsegedet???

Probald meg letisztazni magadban a dolgokat, es ne az erzelmek, hanem a jozan esz vezereljen!

2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd el neki már annyit mond hogy ő nem t még megondod hogy oké megértette és megkérdezte: Barátok maradunk?
2016. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!