Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan beleszerettem egy nem létező karakterben. Szinte megbolondulok tőle. Hogyan tudnám elfelejteni hogy végre tudjak szeretni élő embereket is?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Ne aggódj, ha Isten létezik, akkor a waifud is létezik!

#truefacts

2023. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni.
2023. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy fikcióért maximum rajongani lehet, nem szerelmesnek lenni belé.
2023. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Átveszi a helyét más, ha elég érett leszel és megtalálod az igazit. Nekem mai napig vannak ilyen ábrándos képzelgéseim kitalált karakterekről, pedig van férjem. :) A különbség annyi, hogy a férjem igazi. Majd megtudod ez mit jelent, ha elcsavarja a fejed egy hús vér ember. Ábrándozni pedig már max csak a délutáni szunya előtt szoktam.

Szerinted miért rajongtak milliók az Alkonyat, vagy a Szürke ötven árnyalata sorozatért? Mert a nők hajlamosak beleképzelni magukat a női főszereplő bőrébe. :)

2023. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nagyon elhatalmasodik ez rajtad és még jobban fog zavarni, keress fel egy szakembert (nem bántásképp írom).
2023. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!