Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik osztálytársammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armygirl13 kérdése:

Az egyik osztálytársammal (fiú) "utáljuk" egymást, igazából nekem tetszik, és pénteken lesz egy ilyen farsang-diszkó akár micsoda a suliban, lehet valami? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én tetszek-e neki, vagy valamit érez-e irántam, mert múltkor az egész osztály előtt kívánt nekem boldog névnapot (!)

Szerintetek van esély arra, hogy pénteken legyen első csók, vagy összejöjjünk, vagy valami történjen? 16l



2023. febr. 12. 18:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
21%
Hàt jó lenne ha nem lenne csók én is 16 vagyok... és ha azt akarod hogy azt hidje könnyen kapható vagy akkor hagyd ki a csókot..... ha tetszik akkor előbb ismerdmeg nem kell egyből csókolozni úristen de gáz.... -.-
2023. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 úgy értem hogy ő engem én nem kezdeményeznék fiúnál, meg mondom osztálytársak vagyunk 8 éve

de azért köszi

2023. febr. 12. 18:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt "utáljátok" egymást?
2023. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
"ha azt akarod hogy azt hidje könnyen kapható vagy akkor hagyd ki a csókot....." Nem inkább fordítva? És egyébként is higgye!
2023. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

*"utáljuk" egymást, igazából nekem tetszik

*az egész osztály előtt kívánt nekem boldog névnapot


Nekem már itt sántit a dolog. Először is döntsétek el, hogy ki mit akar a másiktól. Amúgy jó ötlet lehet próbálkozni nála egy bulin, mégha nem is egyből csókolóztok majd.

2023. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3 a fiúk strébernek tartanak (egyébként én is őt), ezért így úgymond szivat, aztán oltogtatjuk egymást, stb.

viszont szerintem bejövök neki, mert ma is a magyartanárunk mondta, hogy gratulál nekem, hogy továbbjutottam a versenyen (a teremben csak én, a tanár, meg a fiúk voltak bent), erre ő elkezdett tapsolni nekem, én meg elvörösödve elfordultam.

Órán is amikor találkozik a tekintetünk, én elpirulok, ő meg elkezd engem röhögtetni

#4 és #5 köszönöm a tanácsokat!

2023. febr. 13. 15:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez a fajta csipkelődés is jelenthet jót, de igazából kétesélyes, szóval szerintem inkább várj, meddig konkrétan kezdeményezni fog.
2023. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
#7 Ő miért ne kezdeményezhetne? Csak azért mert lány? Ugyan már...
2023. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 "Csak azért mert lány?" - Egy szóval sem írtam ilyet. Azért nem javasoltam neki, mert ezek nem elég konkrét jelek a srác részéről. Lányként is lehet kezdeményezni, viszont ilyen helyzetben egy srácnak is azt tanácsolnám, hogy várjon.
2023. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 a te válaszod alapján azt ítélem meg, hogy intelligens vagy, ezért kérlek téged. A barátnőm azt mondta, hogy szerinte ne várjak, amíg a srác kezdeményez, pénteken ezen a cuccon szólítsam le. Természetesen én ezt nem annyira szeretném. Aztán meg azt mondta, hogy ahhoz, hogy megcsókoljon (ami szerintem még korai), tennem kell. Ha szeretném is ezt, akkor mit tegyek érte? Mert persze nem fejtette ki bővebben.

A kérdező

2023. febr. 13. 16:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!