Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik osztálytársammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armygirl13 kérdése:

Az egyik osztálytársammal (fiú) "utáljuk" egymást, igazából nekem tetszik, és pénteken lesz egy ilyen farsang-diszkó akár micsoda a suliban, lehet valami? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én tetszek-e neki, vagy valamit érez-e irántam, mert múltkor az egész osztály előtt kívánt nekem boldog névnapot (!)

Szerintetek van esély arra, hogy pénteken legyen első csók, vagy összejöjjünk, vagy valami történjen? 16l



2023. febr. 12. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Tehetsz úgy is lépéseket, hogy nem nyomulsz. Például táncolhattok ezen a pénteki eseményen, amiben alapvetően semmi különleges nincs, de ha úgy alakulna, akkor mégis ott vagytok közel egymáshoz. Akár azt is lehet, hogy megkéred őt, hogy buli után kísérjen haza. Ezek apró dolgok, nem direktben kezdeményezések, de jó lehetőségek neki.
2023. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

#10

"ahhoz, hogy megcsókoljon (ami szerintem még korai), tennem kell"


A csókkal még tényleg várjatok, azt majd inkább akkor, ha komolyabb a dolog. Mondjuk ez attól is függ, hogy ti mennyire álltok rá készen, mennyire szeretnétek. De semmiképpen se siessétek el.

2023. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

És ismét itt vagyok, mert újabb esemény történt.

Volt ilyen Valentin-napi cucc a suliban, és lehetett küldeni szerelmes leveleket. Persze én okos mit csináltam? Küldtem neki, persze. Ő megkapta, és kétszer is megkérdezett ma engem, hogy nem ismerős-e nekem ez a levél. Mondtam neki hogy nem, erre ilyet szól, hogy nekem ne hazudjál. Aztán meg azt mondta, hogy köszönöm, istenem. Barátnőimmel meg beszéltük, hogy miért ilyen fontos neki ez, hogy kiderítse, ki írta. LOL.

Csak ennyi a kérdésem:

MOST MI VAN????

2023. febr. 15. 15:22
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 Téged is érdekelne, hogy ki írt neked névtelenül, ezért kíváncsi ő is. Ha valóban örült a levélnek ("köszönöm, istenem"), akkor jó úton jársz.:)
2023. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 a köszönöm istenemet arra mondta, hogy köszöni, hogy nem én írtam :D
2023. febr. 15. 15:31
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
#15 Ez esetben azt tanácsolom, hogy inkább hagyd őt. Majd ő lép, ha mégis akarna valamit, de ez egy elég határozott jelnek tűnik, hogy mégsem bír annyira.:/
2023. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
#16 Sajnos igen. Ez egy elég konkrét visszautasítás volt a részéről.
2023. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
78%
#15 szerintem (en ugy tapasztaltam) hogy a fiuknal van ilyen hogy igy tagadjak az erzeseikket szerintem ne add fel a remenyt hajra sok sikert:)
2023. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!