Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belem?

Figyelt kérdés

Van egy srac a sulimban aki regota szerelmes belem. Parszor kavartunk meg csokoloztunk de mindig leraztam o neki meg nagyon fajt nyilvan. Aztan most megismerkedett egy csajjal akibe szerelmes lett en meg pont aznap mondtam el neki, hogy amugy szeretem es lehetne tobb is mint baratsag, erre azt valaszolta, hogy nem bizik mar bennem es ugye igy nem lett ebbol semmi (utana o bevallotta a csajnak h szerelmes bele de a lanykanak meg nem kell ez a fiu). Valamelyik nap suliba leult mellem a padra es elmondta, hogy mennyire rosszul tette, hogy kioffolt es, hogy amugy o meg szeret engem, adott homlokpuszit es szajrapuszit is. Suli utan meg elkezdte mondogatni nekem hogyha megegyszer hozza erek beveri a fejem meg ilyeneket, szoval nagyon bunko volt egyaltalan nem tudtam hova tenni a helyzetet. Ram irt miutan hazament, hogy o tenyleg szeret engem. Van egy megerzesem, hogy csak azert jott vissza hozzam mert annak a masik lanynak nem kell es mar nem is erdeklem annyira.

Mi a velemenyetek?


2023. febr. 15. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdemled meg
2023. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem egyszer rbncozott le.
2023. febr. 16. 06:18
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Hagyd ezt a srácot, ő se tudja mit akar.
2023. febr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
69%
Láthatóan agresszív, nagyarcú, és nki mindegy, h ki, csak legyen neki valaki. A helyedben messze elkerülném.
2023. febr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy szerelmes beléd, csak elsőre még ezt nem tudta
2023. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Aki így beszélne veled egy pillanatig nen gondolkodnék ilyeneken. Offolnám
2023. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
Ilyennek nincs esély. Senkit nem ribizünk le, akit Szeretünk.
2023. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ribizli
2023. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt gyakorikérdéseken miért ilyen hülye mindenki?

Nem ez az első ilyen kérdés amivel összefutok!

és nem értem az embereket, konkrétan a kérdésünkre benne van a válasz. Nem akarok trágár lenni,ha valakit megsértettem akkor elnézést szeretnék kérni.


De nézzük már reálisan a dolgokat, kérdező gondolom az elején is jeleket mutatott hogy a srác agresszív ha igen akkor miért foglalkozol vele ezek után? a másik kérdésem,hogy ha többször is dobtad miért mentél vissza hozzá? Ha egyszer nem ment akkor többször sem fog!

2023. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!