Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tippeket adni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni hogy hogyan szólítsak le/beszélgessen egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Közös óráink nincsenek meg csak évfolyam társak sem vagyunk. Hogyan lehet „eszrevetetni” magam vele.

#18 éves #Hogy szólitsam meg #El hívjam
2023. febr. 16. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Suli után beszélhetsz vele.
2023. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Ess neki útba, tollászkodjál, hogy utolérjen, küldj neki egy-egy mosolyt, hátha ő megszólít.

Kérdezz tőle valami semlegeset, "Bocs, nem láttad merre ment a kémia tanár?"

"Nem tudod, lehet kapni banánt a büfében?"

50f

2023. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha van közös ismerősötök, az esetleg segíthet. Esetleg egy titokzatos levél, amiben leírod az elérhetőségedet vagy, hol találkozzatok.


Vagy csak simán suli után félrehívod.

2023. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha tudod a keresztnevét, akkor köszönj rá úgy, hogy: "Szia, Emil!" Csak ennyi. Mivel nem tőle tudod, ezen el fog gondolkodni, hogy neked valamiért fontos volt, hogy kiderítsd a nevét.
2023. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha bikiniben végigsétálsz a folyosón biztos felfigyel rád
2023. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2# mentünk már össze véletlenül, és többször látom hogy néz és mosolyog, úgyhogy vagy megtudta már hogy mit érzek iránta vagy érez irántam valamit, de az utóbbit inkább elvetném :/

Köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 16. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha már volt kommunikáció, akkor az tök jó. Ha nem lép, akkor te csak óvatosan szerintem. De aztán lehet, hogy már régimódi vagyok. Írjanak a 25-30as lányok. 50f
2023. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért lett mindenki lepontozva?
2023. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi, azt hogy miért lett mindenki lepontozva azt nem tudom, én mindenkinek hasznosat adtam
2023. febr. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!