Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz ha a mostani 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a mostani 17 éves baratnomet az összes életkorában vonzzónak és gyönyörűnek látom? (18 eves vagyok)

Figyelt kérdés
Mutatott nekem képeket hogy hogy nezett ki 13-14-15 évesen, és én a mostani fejemmel is gyonyorunek tartom. Nyilván most is, sot ugy latom hogy minden nappal egyre szebb lesz, de a régebbi képeken is szépnek látom. Ez mennyire pedofil jellemre utal? Másoknál nincs ez amugy
2021. dec. 13. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem gáz. Szerintem tök természetes dolog, hiszen szereted. :)
2021. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog, szerelmes vagy. Baj akkor lenne, ha folyton kislányokba lennél szerelmes.
2021. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
15 éves koromban lettem szerelmes egy 2 évvel fiatalabb lányba, 2 évvel később jöttünk össze, 3 éve vagyunk együtt és még mindig gyönyörűnek találom a fiatalkori énjét, szerintem ebben semmi beteges nincs, mondjuk én már nem tudok szexuálisan is úgy ránézni a 13-14 éves énjére. Kislánykori képeket is láttam róla, olyan 7-10 év körüli volt a képeken és már akkor is nagyon bájos arca volt és cuki mosolya, de ezt inkább mondom olyan érzéssel, mint egy büszke jövendőbeli apuka, mintsem valami beteg pedofil, aki kislányokra veri. Úgyhogy ne aggódj, semmi gond nincs veled, addig amíg nem találod vonzónak az 5 éves kori képein, addig nem vagy pedofil.
2021. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!