Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ezt azért csinálta mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt azért csinálta mert tetszettem neki?nem akarok beképzelni semmit

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy anyukám elhívott ma a farsang bulijára ami a munkahelyén volt. Van ott egy 25 éves fiú/srác/férfi (nem tudom hogy mondjam), sokszor rám nézett, és beszélgettünk is sokat, amikor hozzám beszélt, közel hajolt, szinte éreztem leheletét(jó, azért hajolt olyan közel mert hangos zene ment, de akkor is, nagyon közel hajolt hozzám és folyamatosan úgy beszélt hozzám), aztán el akart hívni oda edzeni ahová ő jár, meg amikor, most figyeljetek!! ilyen táncolás volt, akkor félre hívott, és táncolni hívott, megfogta a derekam is, és mondta hogy lassúzzunk.*_* közbe nézett engem, és mosolygott, meg nem tudom, olyan furán nézett rám, de nagyon jó érzés volt az egész, olyan euforikus. Aztán mikor már nem táncolunk, még utána váltottunk egy-ket szót, és akkor ahányshor lehajolt hozzám hogy mondjon valamit, msgfogta gyengéden a vállam


Miért csinálta ezeket? Vagy csak beképzelem és szimplán csak kedvel?

Ő 25 éves, én 16


2023. febr. 25. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A srácok egy része imádja zavarba hozni a fiatalabb csajokat, lehet ő is pont ilyen. Konkrét tetszésre akkor gyanakodnék, ha mondjuk bejelölne facebookon.
2023. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez a korkülönbség kicsit aggaszt, de amúgy valószínűleg tetszhetsz neki. Vagy féltékenyé tett egy másik csajt? Az sem kizárt.
2023. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3, de, kizárt mert mint írtam, ez anyukám munkahelyi bukija volt, a srácnak nincs barátnője, de még csak nem is volt vele korabeli, mert a többiek akik ott voltak mind 38+ pluszosak voltak.

Szóval akkor azért csinalhatta mert tetszettem neki?:)

Egyébként tudod mi az érdekes?

Ez az egész amit leírtam, anya szeme előtt zajlott

2023. febr. 25. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező, miért kell kétszer kiírni ugyanazt a kérdést?

Egyébként anyukád mit reagált rá?

2023. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!