Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, (15/L) de elvileg valami 30 éves pasival kavar, be akarok próbálkozni a lánynál de a szerintem a pasija az megverne engem? Vagy túlgondolom? Mit tegyek? (16/F)

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Biztos, hogy péppé verne!
2022. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Könnyen elszaladhatsz a nagyapó elől.
2022. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd az előző válaszolókat...

Szerintem próbálkozz be, a lány ha egyenes, és érdemes a bepróbálkozásra, akkor úgy is elmondja, hogy bocs, de mással van, jó esetben pedig veled lehetne valami. Ha eléggé bejön a csaj, akkor max vállalod, hogy a "pasijának" ez nem tetszik, de semmiképp se szalazd el a lányt, mert később jön a miett volna ha dilemma.

Bár ez szubjektív, és másnál más a hyzet, szerintem amúgy se kavarjon 30 évessel, 15 év már nem fér bele, max teszen neki, de ki hogy gondolja, ez amúgy sem válasz a kérdésedre.

Sok sikert!

L

2022. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Kipofoználak.. 30 éves hapi az apád lehetne.
2022. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

1. Lenyegtelen hany evessel ismerkedik, más kapcsolatába bekavarni féreg dolog.

2. En is elmultam 30, en is ismerkedtem már tini lányokkal, es eszem agaban sem lenne megverni valakit azert mert ugyanarra a csajra pályázik. Egyreszt a csaj majd eldönti, masreszt a felsővezetői és akadémiai profilomba nem illene a bunyózás. De ha te kezdesz ki velem, kicsinállak.

3. Valoszinu eselyed sincs a lánynál, mert a korabelieket kisfiúnak tartja. Fogadd el hogy van akit nagyon vonz az intellektus, ambíció, tapasztalat, stb. Erről nem te tehetsz, ha jól menedzseled magad, neked is meglesznek ezek 10-15 év múlva.

2022. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat figyelj ha nem probalod meg soha nem fogjuk megtudni, majd ird meg mi volt. Maskulomben meg mese a 30 eves hapsi, gondolj bele en 20 eves vagyok de nekem mar ha 2 evvel kissebb a csaj mar az is sok(szubijektiv szemelyfuggo meglatas, meg mielott jonne a kritika) most gondolj bele a 15 be. Az rengeteg egy 30 eves ferfinak mar csalad kell es mas igenyei vannak amire a csaj odakerul a hapsi mar jon nyugdijba.
2022. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
6. Nem kamú, én koromban is voltak ilyenek.. A 30 évesnek sem feltétlen nagyobb a phötse mint neked , de tapasztaltabb jóval.
2022. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt nézem, hogy végig megy minden válaszra a lepontozás, azigen...
2022. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!