Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a fiú évfolyamtársamnak hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok lány. Tetszik az egyik évfolyamtársam, de nem tudom hogyan vagy mikor mondjam el neki. Először is félek attól, hogy csak év végén sikerül neki elmondanom, mert már jártam így egy fiúval (évfolyamtársam ő is) és nagyon rosszul voltam tőle, mert nem tudtunk beszélni egész nyáron. Másodszor meg nem szeretném, hogy elmondja a mostani kiszemeltem a legjobb haverjainak, mert az egyik barátja régebben tetszett, csak ő elutasított. Mindenképpen el akarom mondani neki, szerintetek hogyan mondjam el?



2023. febr. 25. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak tetszik, vagy kedveled is? Ezt ertem ugy, hpg, beszelgettetek mar, kolcsonosen tudjatok egymasrol, hogy kik vagytok, meg ilyen aprosagok?


Ha fixen tudnam, hogy jo ember, felrehivnam, es atadnek neki egy levelet, es kernem, egyedul olvassa el. Ha tudom, miert tartom jo embernek, valami appal rendelkezve rola, mindegy, hogy ez a valosagban mennyire igaz vagy sem, szavakba ontenem rola a velemenyemet. Mi az, ami megfogott benne. Mi az, amit eddig latva szeretek benne, kicsit bovebben annal, hogy a lelket. Belso tulajdonsagok. Az sem feltetlen mellekes, hogy eloszor a kinezete vonta magara a szemeidet, de ami nem engedte levenni rola a tekinteted, az az, amit meglattal benne. Biztos nem teljesen ismered, szoval ha nincs ellenere, megismerned jobban, es ha kozben neki is tetszik, amit benned lat, kolcsonosen adhatnatok eselyt egy kapcsolat viragzasara.


Kinek mi. En biztos dadognek elesben egy fiu elott, akinek lehet, hogy eppen a fejeben az van, hogy mit vegyen a bufebol, es a szavaim, ha ki is tudom fejezni, mit akarok, nem feltetlen olyan melyen, hogy o azt ugy ertse meg. Levelben nyugodtabban szednem ossze a gondolataimat, aztan vetnem papirra. Tiszta fejjel leirva melyebbnek tunne. Nem kell csopogosnek lennie, cukormazasnak. Szerintem, ha kiderulne, hogy fereg, es masok is latnak, ugysem erne szegyen egy osszeszedett level miatt.

2023. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van köztetek valami kapcsolat? Szoktatok beszélgetni? Ismered?Ha igen akkor csak mond el neki.


Ha csak úgy tetszik de nem ismered és nincs kapcsolat közetetk felesleges. Úgy is elmondja másnak, ne hidd hogy nem tenné.

2023. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Tetszel.
2023. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoktunk bezsélgetni, segítünk egymásnak ha kell, van köztünk egy alap baráti kapcsolat.
2023. febr. 25. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor kérdezd meg hogy nem akar-e külön találkozni mert neked szimpatikus.
2023. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos itt lehet, más a gond... Az asszertív kommunikáció a legnagyobb biztonságot adó, de...
2023. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok elmondod.
2023. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni vagy vacsorázni
2023. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod mindenképpen elmodnani neki?


Az osztálytárs/évfolyamtárs mindig rossz választás. Ha szakítotok nagyon gáz lesz

2023. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!