Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutasított, de képeket küld...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított, de képeket küld magáról snapchaten? Ilyenkor mire gondolnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Elutasított egy fiú, aki bejött, elhatároztam hogy tovább lépek nem szomorkodok előtte sem

Aztán azóta snapchaten elkezdett képeket küldeni magáról (nem nudeot, de elég izésakat)

Úgy tűnik, mintha csak streakbe küldené, de a barátaim is streakelnek vele de nekik nem küldi el szóval valószínűleg csak nekem


De nem értem, miért kelleti magát ilyen képekkel, ha ő utasított el? Vagy most ezzel mi a célja?



2023. márc. 3. 08:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És az a furcsa, hogy eddig magáról még az arcáról se semmijéről sem küldött soha semmit, mostmeg egyből ilyeneket
2023. márc. 3. 08:28
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

2 tippem van:

- megbánta

- szexuálisan hülyít, hátba belemész “barátság extrákkal”


Egyébként, hogy utasitott el?

2023. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Az szerintem is benne lehet, hogy csak a kapcsolatot utasította el, de azért lefeküdne veled.
2023. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Szexet akar csak. Kapcsolatot nem akar.
2023. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előttem kommentelőkkel. Inkább ne foglalkozz vele, mert nem akar igazi kapcsolatot.
2023. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Könyörgöm valaki magyarazza el, mi lfsz ertelme van a streakekesnek?
2023. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NTBS ***** válasza:
100%
Tartalékban akar tartani. Van lány, aki ebbe is belemegy.
2023. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nonameboi ***** válasza:
100%
Általában ha küldd neked képeket, azt nem csak neked teszi, hanem az összes barátjának, és is ezt szoktam csinálni, ne véld úgy hogy közeledni akar, mert abból borzasztó nagy félreértések születhetnek. Megvagy a kontaktjai között, megszokta hogy küld neked, ennyi az egész.
2023. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nonameboi ***** válasza:
100%
De lehet nincs igazam, kérdezd meg más kontaktjait hogy nekik elküldi ezeket e.
2023. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Biztos letiltanám, őszintén szólva zavarna hogy ezt csinalna velem🤷‍♀️ kapcsolatot nem akar de s€xre jo lennék neki, hogyne:)
2023. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!