Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutasított, de képeket küld...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított, de képeket küld magáról snapchaten? Ilyenkor mire gondolnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Elutasított egy fiú, aki bejött, elhatároztam hogy tovább lépek nem szomorkodok előtte sem

Aztán azóta snapchaten elkezdett képeket küldeni magáról (nem nudeot, de elég izésakat)

Úgy tűnik, mintha csak streakbe küldené, de a barátaim is streakelnek vele de nekik nem küldi el szóval valószínűleg csak nekem


De nem értem, miért kelleti magát ilyen képekkel, ha ő utasított el? Vagy most ezzel mi a célja?



2023. márc. 3. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Tiltsd le. Egy cinikus szemét, aki visszaél a vonzalmaddal, s csak egy élőhúst lát benned.

Szándékosan megaláz téged.

Egy perverz állat.

2023. márc. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem buta ötlet letiltani.
2023. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Büdös perverz élvhajhász éretlen takonygyerek-stílus az ilyesmi. Kapcsolatra képtelen, ugy tűnik. Tiltsd le a fenébe, viszont a farokküldőket fel lehetne jelenteni sorba...
2023. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
A stilusarol beszeltem, nem a fiurol, ot nem velemenyezem mert nem ismerem es a hatteret sem. De amit csinal az helytelen
2023. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nehogy már egy férfi miatt ki legyél akadva, alsó hangon 10 lány nem válaszol akinél képcsere is volt. :D Vicc az egész snap.
2023. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!