Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön nekem, és én is neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nekem, és én is neki, de nem merek összejönni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi alapján csak annyit tudok mondani, hogy légy magabiztosabb, kezdeményezz!
2023. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt se tudjuk fiú vagy -e vagy lány és hogy egyáltalán mennyi idős.
2023. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk például írd meg nekünk, hogy mért nem mersz összejönni vele.
2023. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz segíteni. Miért nem mersz összejönni vele?
2023. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert túl csunya lenne hozzam......
2023. márc. 4. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha attól félsz, hogy mások mit fognak gondolni, és ez tart vissza, akkor talán mégsem ő az igazi. Mert ha igazán szeretnéd, felvállanád úgy ahogy van.
2023. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon agyalsz, hogy másak vagytok, akkor előbb nőjj fel!

Engem rohadtul nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam/rólunk, úgysem ismernek.

Ha őt szeretnéd, akkor helyedben mosolyognék rá, minél többször összefutnék vele, közelében lennék, leülnék mellé, stb...

Hisz nem véletlenül tettél fel a kérdést, legközelebb ki tudja hogy mikor lesz másik kiszemelted...

2023. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor hogy jöhet be neked? Csak szerintem ellentmondásos ez?
2023. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha bejön neked (gondolom ez alapján akkor a belső tulajdonságai miatt), akkor miért gond, hogy túl csúnya hozzád? Ha tényleg bejön és te is neki, ne foglalkozzatok azzal, hogy mások mit gondolnak. Lehet, hogy lenne olyan, aki elég szép/jóképű (nem derült ki fiúról, vagy lányról van-e szó) hozzád, viszont egy bunkó, akivel nem érdemes összejönni.
2023. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na lett valami?!
2023. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!