Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Furcsa lenne ha összejönnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa lenne ha összejönnék egy nálam 2 évvel fiatalabb fiuval? 17/L

Figyelt kérdés

jan. elején lesz 16.

amúgy nem tervezem, meg nem vagyok belé szerelmes csak kiváncsi vagyok a véleményekre hogy ki mit gondol róla. Amúgy nem olyan a srác mint a többi 15 éves, annyira nem éretlen. Annyira még nem ismerjük egymást, de annyira éretlennek nem tűnik. Tényleg nem akarok tőle semmit, ez csak ilyen mi lenne ha..:)



2022. nov. 15. 08:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ezzel semmi baj.
2022. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Az exem annó 2 évvel fiatalabb volt, jól megvoltunk. A szülőket sem zavarta, tanulásban is tudtam neki segíteni, tök jó volt.
2022. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Általában én voltam az a bizonyos fiatalabb fiú a kapcsolatokban.

Egyik exemnek ismertem a barátnőit is, egyik se mondta neki, hogy nem kellene. Sőt, ha valamivel esetleg begbántott vagy valami, akkor mondták neki, hogy ezt nem kellene elszúrni velem.

De ugye ők is ismerek már, van aki 1-2 éve, tudták milyen vagyok, hogy mi az amit adni tudok egy kapcsolatban. Volt az exemnek 1 bizalmasabb barátnője is aki úgy tényleg mindenről tudott. Ő rám se tudott nézni utána anélkül, hogy elpirult volna.

Szerintem nem baj az, ha a fiú fiatalabb, de ahhoz olyan fiú kell.

2022. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Probald ki, a te korodban meg tapasztalat szerzesrol szol ez a dolog.


Nem fog mukodni de kellenek a negativ tapasztalatok, hogy kesobb jobban tudj valasztani

2022. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos nem átlagos vele kapcsolatban, mert akkor nem jutott volna eszedbe a "mi lenne ha".
2022. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
17 évesen egy 16 évessel kezdeni nem jelent nagy problémát. Elvégre csak kalandoztok, bár az őszintén szólva nem tetszik, hogy csak kicsit szórakozni szeretnél az ő kárára... Ha mind a ketten ugyanolyan szándékkal vagytok, rendben lenne, de így...
2022. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
Furcsa, nem divat már heteroszexuálisnak lenni.
2022. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6. válaszolónak szól

nem is említettem h szórakozni akarok...nem vagyok az a típus

2022. nov. 15. 16:21
 9/24 anonim ***** válasza:
29%
"Tényleg nem akarok tőle semmit" - ezt a mondatot hogy interpretálod?
2022. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gaz. Nem baj ha fiatalabb. Az idosebb korosztály gondolja azt, hogy a fiuknak KELL idősebbnek lennie. Ez hulyesseg. Ha a fiút sem zavarja akkor meg tokmind1 mit gondol más.
2022. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!