Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy totál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy totál bezsongott egy srác, mikor azt mondtam, hogy benne leszek egy sportműsorban?

Figyelt kérdés
Junior sportoló vagyok, elég jó eredményt értem el a csapatommal, és teljesen bezsongott, mondta, hogy majd leül a haverjaival, és engem néz a tévében, megmutat nekik, hogy mennyire büszke rám meg hasonlók? Teljesen fura volt. :D
2023. márc. 7. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha jóbaráti szinten vagy vele, akkor csak büszke rá, hogy a barátnője bekerül a tv-be és végre tud mutogatni a haveroknak. Szerintem semmi gáz nincs ebben. Szerintem. De ki tudja...
2023. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Furának hangzik, de szerintem csak szimplán büszke rád.
2023. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
100%
Elég furcsa, de lehet normális.
2023. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!