Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ott vagyok a közelében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ott vagyok a közelében vagyok furcsán viselkedik, de ha nem, akkor meg normalisan. Ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel régebben beszéltem, de nagyon gyerekes volt, és ezt el is mondtam neki. (Egyébként bejon nekem meg mindig…) Utána kiderült hogy otthon rólam beszélt. Ha lat, mindig furcsán viselkedik, ha beszél, akkor hangosan, a folyosón háttal áll nekem, de ha nem nézek rá, akkor pedig néz…. Pl.: ma, mentünk be a terembe, visszanéztem, és elkaptam a tekintetét. Szerintetek ez így mi? Ja, egyébként ha nem vagyok ott akkor meg normális… Utál? Vagy nem értem…
2023. jan. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszéld meg vele, hogy miért csinálja ezt. Egyébként valszeg bejössz neki.
2023. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki, csak zavarban van a környezetedben és így vezeti le.
2023. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 14?

Tetszel neki. Zavarban van. Mivel gyerekesnek tituláltad, nem mer többet közeledni. Ha nem vagy ott, felszabadult. Ha ott vagy, gátlásos.

2023. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarban van ha ott vagy mellette.
2023. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem utál! Sőt, nagyon is bejössz neki, csak zavarban szokott lenni ha a közelében vagy!

Lépjél te! De ne csodálkozz ha hülyén fog viselkedni! Számíts rá és próbáld megnyugtatni! Vedd át az irányítást az ismerkedés elején!

Sok sikert!

2023. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Tetszel neki és zavarban van.
2023. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!