Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket vehetem jeleknek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket vehetem jeleknek a srac felol?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki tetszik szoktam vele elobe beszelni es a legutobb azt vettem eszre, hogy mikor hozzam beszel vagy csak ramnez akkor kicsit elpirosodik. Ha talalkozunk akkor mosolyog es azert latom rajta, hogy orul, hogy lat engem. Es mikor egymas mellett ulunk akkor kozel ul hozzam es a labat a labamhoz szokta donteni.

Ezek jelenthetnek valamit, vagy csak en gondolom ezt?



2023. márc. 11. 13:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20

Mert ra is gondoltam xd

2023. márc. 18. 12:55
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Uuu

Hasonló cipőben járok én is, csak mi nem talalkozgatunk. De osztálytársak vagyunk😆 ami tudom nem a legjobb de hat nem tudok mit csinalni. És el fogom mondani neki én is.

Szerintem mondd el neki, hogy tetszik mert így hogy nem osztálytársad nem olyan nagy a tét hogy nem lesz e kellemetlen minden nap talalkozni vele. A legrosszabb ami történhet az az hogy max azt mondja h nem. Barátok attól maradhattok. Szóval nem lenne sehogysem rossz vége szerintem. De lehet tök jól sülne el! Amiket leírtál az alapján szerintem szinte biztos, hogy kölcsönös! Hívd el valahova és bumm! Majd mesélj mi volt!

2023. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#22

Na akkor neked sok sikert🤞🏼

Hat aza helyzet, hogy egy helyen lakunk ugye es azert eleg sokat osszefutok vele(nem varos).

Lehet, hogy megprobalkozom az elmondassal

2023. márc. 18. 13:08
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

22vagyok


Köszönöm!

De ha így egy helyen is laktok rosszabb esetben is csak mondjuk 2szer látod egy nap nem?

2023. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24

Hat jobb esetben, de igazabol egyutt szoktunk buszozni is😶

Es valamikor ossze is szoktam vele futni hetvegen

2023. márc. 18. 13:12
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

13 és 20 vagyok

Akkor hívd el találkozni és őszintén mondd a szemébe, hogy tetszik neked, biztos nagyon fog neki örülni. Akár visszautalsz a múltkori beszélgetésetekre, akár csak úgy elmondod neki.

2023. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#26

Rendben valoszinu jovo heten buszozok vele akkor mondom nekj hogy nincs e kedve delutan setalni egyet. Aztan valahogy ravezetem:)

2023. márc. 18. 13:59
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdezd meg róla, aztán ha mégsem jó neki, akkor kerestek egy másik időpontot.
2023. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!