Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt irta a srac ebbol mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt irta a srac ebbol mit szurjek le?

Figyelt kérdés
Beszeltem a sraccal(aki tetszik) es mikozben beszeltunk igy a semmibol leirta, hogy a heten szakitott a volt baratnojevel. Ez lehet egy jel arra, hogy ossze akar velem jonni? Mert azert az utobbi idoben eleg sok jelet adott arra, mintha tobbet erezne mint baratsag.

2023. márc. 11. 22:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Nyugodtan öleld meg ő is megakart csak nem mert, azért gondolta meg magát😉


Küldhetsz neki messengeren is gm gn üzeneteket ezzel az fejezed ki hogy nem általánosan mimdenkinek küldöd streakbe hanem csak neki és csak ő érdekel

2023. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#5/11

Akkor valoszinu nem utasitja vissza az olelest?


Az a helyzet, hogy ez a srac eleg kiveteles eset. O nagyon keveset hasznalja a telefonjat es multkor megekerdezte tolem, hogy igazabol van e annak ertelme, hogy ugynevezett streakeket kuldunk egymasnak amibol igazabol semmi hasznunk, csak van.

Szvl igy az elmondottak alapjan nem nagyon kedveli ezeket a dolgokat

2023. márc. 11. 23:14
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog vissza utasítani


Akkor ne gn gm küld hanem

jó regelt hogy aludtál

jó éjszakát álmodj szépeket üzenetet azzal csak nem lesz baja 😀

2023. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13

Ma irtam neki hogy joejszakattt

Es o is irta szvl nem csak lelattamozta hala isten(volt olyan aki csak lelattamozta)

2023. márc. 11. 23:39
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek eddig jó jelek, szóval ígéretes a dolog. Sok sikert!:)
2023. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kövi találkozónál mehet majd az ölelés. Ő is akarta már, csak nem volt elég önbizalma hozzá, de nyugodtan te is kezdeményezhetsz. Amúgy mi az a gn gm?
2023. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Gm=good morning

Gn=good night

2023. márc. 12. 07:19
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Ja, mostmár oké 😏
2023. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy én vagyok régimódi, de a szivecske, ráírás... tök jó, de inkább sokat kellene találkozni és úgy beszélgetni, programot csinálni. Abból kiderül. Ha szerelmes, akkor megérinti a kezedet, elmondja mit érez, megcsókol. A "jelek" jók, de lehet hogy nem gondolkozik kapcsolatba inkább egy mély barátságba. Drukkolok nektek!
2023. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!