Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni és túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismertem meg egy lányt akivel napi szinten írogattunk, persze nem éjjel nappal. A találkozóig se jutott el a dolog, mert ő nem érez semmit, amit persze sokkal könnyebb lett volna elfogadni mondjuk egy hét után, de én kivártam és 2 hónap után írtam le neki az érzéseim, így hát már végleg bebizonyosult hogy bukta az egész..

Azoktól várnám a tanácsot akik éreztek már így. Egy ideje már tudom, hogy telibe szart még sem tudok rá haragudni, még mindig tetszik. Annak ellenére, hogy megkaptam az elutasítást, de ez már 1-2 hete is nyilvánvaló volt, de én még próbálkoztam. Jelenleg az lenne a következő lépés, hogy törlöm mindenhonnan, hogy ne találkozzak szembe vele semmilyen oldalon, de még ez is nehezemre esik. Egy szóval, viszonzatlan szerelem. Hogyan kezeljem? Sosem éreztem még ekkora fájdalmat egy lány miatt.



2023. márc. 12. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy néhányszor hívásoztunk is.
2023. márc. 12. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Törlöd és tiltod mindenhonnan, hogy még véletlenül se szaladj bele újra. Ha ez megvan, elkezdesz mondjuk más felé nyitni, új kapcsolatot kezdeni. Vagy ha ez még sok lenne, akkor próbálsz több időt fordítani magadra, a hobbidra. Vagy bármi olyat csinálsz, ami elveszi róla a figyelmed. De amúgy meg az idő is sokat segít.
2023. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Törölj ki mindent ami rá emlékeztet
2023. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az idő vagy másik csaj elfelejteti
2023. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

- mindenhonnan le kell tiltanod

- törölnöd kell az összes képeit

- mondogasd magadba, befejeztem vele, nem érdekel többé, átvert és kihasznált de erős vagyok és túlteszem magam rajta.

2023. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!