Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérdezzetek tőlem - kérdezte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzetek tőlem - kérdezte a csaj instán, kérdeztem és letiltott?

Figyelt kérdés
Szóval már elég régóta követjük egymást, sokat beszélünk, és feltettem pár kérdést, az egyik az volt, hogy hogy érzi magát, miért törölt pár képet, és az utóbbit, poénból, hogy mi a cipőmérete, mert keresem a Hamupipőkémet (amivel ráadásul poénkodtunk is). És bamm. Hónapok után le lettem tilva, se szó, se beszéd... Mit lehet ilyenkor tenni?
2023. márc. 14. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hagyni a francba, elkényeztetett 3,14csa akinek nincs humorérzéke, jobb hogy most szabadultál tőle, minthogy később.
2023. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedni, sajnos.:/
2023. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

"Mit lehet ilyenkor tenni?"


Ilyenkor el kell menni a spanokkal a helyi iszibe, és inni kell két sört, továbbá koccintani kell arra, hogy megszabadultál egy ilyen vérszívótól. Az ilyen élősködők pont arra hajtanak, hogy az élő adásukba egyszer csak betoppan a herceg fehér lovon, és azt írja oda, amit akarnak.

Véleményem szerint egyébként valahogyan tiltani kellene az ilyen "Mondjatok valamit", vagy az ilyen "Kérdezzetek" jellegű élő adásokat, mert semmi értelmük. Az ilyeneket azok szokták indítani, akiknek konkrétan viszket a picsájuk.

2023. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közben megtalálta egy másik herceg, érte jött fehér lovon. 😁
2023. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen "instán élem az életem, 10-ből 2 fiúnak válaszolok a másik 8-at letiltom mert most ez a trendi" típusú lányoktól konkrétan falramászok. Annyira alkalmatlanok a való életre és normális emberi kapcsolatokra, hogy az már nevetséges. Hidd el kérdező, jobban jársz ha ezt most hanyagolod. Ez van, majd lesz normális.
2023. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, csak az a legbizarrabb, hogy előtte tök jól elbeszélgettünk...
2023. márc. 15. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet az volt a gond, hogy túl sokat kérdeztél és ezt durva nyomulásnak vette.
2023. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utána megtudtam az egyik haveromtól, hogy levette a kérdéseket, és végül senkinek nem válaszolt... Ez érdekes.
2023. márc. 15. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mit tett utána... Letiltott, fogadd el, lépj tovább.
2023. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!