Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írhatnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés

Van ez a lány aki eléggé tetszik (ismerjük egymást, szinte összejött 2 éve egy kapcsolat).

Egy időben lett barátja, nem tudom hogy most hogy vannak.

Instagram jegyzetekbe ilyeneket ír, hogy "szeretnélek nagyoon" meg hogy "talán te nem akarod?" és nem tudom hogy ezeket nekem üzeni burkoltan vagy sem.

Ha ráírnék és még barátja lenne az bukta lenne.

Kérdésem hogy milyen csábító üzenetet írhatnék Insta jegyzetbe én is, hogy kiderüljön, hogy mi is a helyzet?

Nem vagyok tapasztalt csajozó, segítőkész emberek válaszait várom. 16/f

Köszönöm



2023. febr. 20. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Tuti bukta az egész
Leírom mit tegyél
Megéri próbálkozni
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig gondolok rád vagy vmi ilyesmit. Amit más is láthat ott csak burkoltan írj, bár ha lenne pasija talán nem írna ilyeneket.
2023. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért írod ki mégegyszer ugyanazt a kérdést? Egyébként ha van barátja, akkor érdemes lenne elengedni a dolgot.
2023. febr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
91%
Nem vágom az instát, de gondolom ez nem egy privát üzenet funkció vagy ilyesmi hanem ezt így mindenki látja nem? :D Ha igen akkor nyilván akinek szól az tud is róla hogy neki szól -> igen kevés a valószínűsége hogy neked címzi. :D [Bár tini párkapcsolatok a téma szóval simán lehet, hogy senkinek se vagy mindenkinek is...]
2023. febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
17%
Haha xd
2023. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha volt barátja, akkor inkább neki szánja ezeket mint sem annak akivel 2 éve majdnem összejött. Simán lehet, hogy nincs így de nekem ez a logikus.
2023. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Ne variálj. Hívd randira. Rögtön eldől minden.
2023. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Többször visszautasította már a csaj, egy másik kérdésében írta.:/
2023. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!