Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Lett egy új ismerősünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lett egy új ismerősünk és ahogy megláttam rettentően szerelmes lettem. Nem tudom mi ütött belém, kb 8 évvel lehet idősebb nálam de ilyen szerelmes senkibe sem voltam még. (NINCS SEMMI VÉRSZERINTI KAPCSOLAT!) Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 20:42
 1/9 anonim válasza:
100%

Próbálj meg jóban lenni vele. Úgy értem hogy próbálj meg közel kerülni hozzá keress rá alkalmat hogy beszélhessetek és tud meg róla minél többet.

Érd el hogy kedveljen.

Ezek lennének az első lépések.

(Ha szeretnéd adhatok még több tanácsot.)

2023. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
tudj* meg róla minél többet.
2023. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Az, hogy tetszik neked valaki, és, hogy szerelmes vagy belé, az két külön dolog.

Első látásra senkibe se lehet senki szerelmes. Egy ember belső tulajdonságaiba lehet valaki szerelmes, miután alaposan megismerte a Őt.


Hogy mit kéne tenned? Próbálj ismerkedni vele. Egyenlőre mást nem tudsz tenni.

2023. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm azt hiszem kelleni fog
2023. márc. 18. 21:23
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 ma szerencsém volt vele sokat beszélnem és csak jobban szerelmes lettem bele a tulajdonságai alapján
2023. márc. 18. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, de! Kedves kérdező, hány éves vagy, hogy ő 8 évvel idősebb nálad?
2023. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"ahogy megláttam rettentően szerelmes lettem" - Ezt hívják úgy, hogy rajongás. A szerelem jóval később alakul ki. Egyelőre azt tanácsolnám, hogy várj, mert lehet ez a rajongás olyan gyorsan múlik majd el, ahogy jött. Ne csinálj felelőtlen dolgokat, mert nagyon kihasználhatnak.
2023. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Creepy Me ***** válasza:
100%
Ha abban a korban leszel vagy vagy már akkor tehetsz majd komolyan valamit, addig meg csak várni tudsz és beszélni vele, semmi több
2023. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adom 7-es véleményét
2023. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!