Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levelet írok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levelet írok! Szerintetek egy jó lesz?

Figyelt kérdés

Nem sok szerelmes levelet irtam már életemben! Ezért kérem a segítségeteket! Vannak benne helyesirasi hibak de papirra irom es ott altalaban figyelek hogy ne rontsak bele!


Drága......!


Amióta itt vagy nekem azóta teljesen megváltoztattad az életemet jó értelemben! Azóta boldogabb vagyok!


Tudom hogy sokat vitázunk és tudom hogy általában az én hibámból, de szeretném ha tudnád hogy ennek ellenére is mindennel jobban szeretlek és te vagy számomra a legfontosabb ember!


Senki sem tökéletes, de számomra Te az vagy!

Imádom mindened

Imádom amikor csak bele nézel a szemembe és elkezdesz mosolyogni

Imádom minden egyes egyutt töltött percunket!


Te egy fantasztikus ember vagy! Olyan ember akire nekem nem csak szükségem van de a legjobb ember akit csak adhatott a sors.


Akárhogy is alakul ez a kapcsolat (remélem joooo sokaig egyutt leszünk és együtt halunk) tudd hogy sosem fogom megbánni egyetlen percet sem amit veled töltöttem


Imadlak a hibaid ellenére is! Mondjuk neked nincs hibad mert tökéletes vagy


Hálával tartozom a szüleidnek hogy ilyen csodálatos embert felneveltek és hogy vigyáztak rád, "megőriztek" nekem!



Szeretlek és vigyázz magadra!



2023. márc. 16. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

“Imadlak a hibaid ellenére is! Mondjuk neked nincs hibad mert tökéletes vagy”


Ezt írd át valami olyasmire, hogy ha lennének hibái, akkor is imádnád azokkal együtt, mert számodra mindenhogy tökéletes. Ahogy eredetileg írtad, a két mondat kicsit üti egymást. :D Szó szerint megfogalmazni direkt nem szeretném

helyetted, ha nem baj. A többi nagyon jó lett szerintem, biztos örülni fog neki. :)

2023. márc. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nonameboi ***** válasza:
83%

Awwww ez nagyon cukiiii

amúgy igaza van az elsőnek, szerintem is írd át azt a részt.

én sosem írtam ilyen leveleket, de ez nagyon édiii :DDD

2023. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nagyon szép írás. Azt javítsd ki.
2023. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Remélem örülni fog neki! ❤ hétfőn kapja meg❤❤
2023. márc. 17. 14:04
 5/10 Cubina ***** válasza:
42%

Én átfogalmaznám az egészet. Túl sok az ismétlés (egy mondaton belül kétszer-háromszor is szerepel ugyanaz a szó), helyesírási hibák vannak és sokkal igényesebben is meg lehetne írni, ez így nagyon gyerekes.


„Tudom hogy sokat vitázunk és tudom hogy általában az én hibámból, de szeretném ha tudnád hogy..."

Nézd meg, hányszor írtad le a „tudni" szó variációit egy mondaton belül. Vesszőt és pontot is kéne használni, szinte sehol se látok.


Az „ember" helyett használhatnál szebb kifejezést is.

Nem kéne kihangsúlyozni, hogy hibái vannak. Persze, mindenkinek vannak, de nem örülünk annak, ha ezt így kiemeli a szerelmünk, főleg egy szerelmes levélben.

Azt se kéne kiemelni, hogy sokat vitáztok, de azért annak ellenére is imádod, mert az úgy hangzik, mintha továbbra is vitázni szándékoznál, de azért neki tudnia kell, hogy akkor is szereted.

Ha annyira tökéletes a számodra, akkor miért veszekszel vele sokat? Ez is nagyon ellentmondásos, főleg hogy azt is írod, hogy a te hibádból vannak a viták.

Inkább ígérd meg, hogy változtatsz a viselkedéseden és nem lesznek viták.


Ha nekem ilyet írna a barátom azok után, hogy mindig veszekszik velem, nem tudnának meghatni ezek a hízelgő szavak (mivel a valóságban nem azt tapasztalom, amiket leírt).

Ha tényleg szeretsz valakit, azt tettekkel kell bizonyítani, éreztetni.

2023. márc. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Mákos guba



Hozzávalók 6 főre


6 kifli


5 dl tej


5 dkg vaj


10 dkg mák


5 dkg porcukor


5 evőkanál kristálycukor


1 citrom


1 rúd vanília



Elkészítés menete:A kifliket karikázd fel, és tedd egy tálba - az sem baj, ha a készítés előtt pár órával elvégzed ezt a műveletet, és egy kicsit szikkadnak a karikák. A tejet langyosítsd fel, keverd el benne a cukrot, majd ha feloldódott, kapard bele a vaníliarúd belsejét, és add hozzá a vajat is. Folyamatos kevergetés mellett forrald így fel az egészet, majd vedd le a tűzről, és öntsd nyakon ezzel a keverékkel a kifliket, forgasd át jól az egészet, hogy minden karikára jusson a vaníliás krémből.Egy másik tálban keverd össze a porcukrot a mákkal - az arányok ízlés szerint eltérhetnek. Ez a keverék inkább mákos lesz, mint édes, ha te édesebben szereted, készítsd 1:1 arányban. Reszelj az előbbiekhez citromhéjat is.Ezt a keveréket is szórd a kiflikre, óvatos mozdulatokkal forgasd át az egészet, majd vajazz ki egy tepsit, és egyengesd el benne a vaníliás-mákos kiflikarikákat. A sütőt melegítsd elő 180 fokra, és nagyjából negyed óra alatt süsd készre a mákos gubát.

2023. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ambrus Lonci válasza:
#6 miért írod le a mákos guba receptjét eltévesztettél valamit? (milyen balfaszok a mostani emberek!!)
2023. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nonameboi ***** válasza:
56%
végül mi lett?
2023. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon finom lett a mákos guba.
2023. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem rosszból kérdezem csak kiváncsi vagyok hogy miért irtad ezt?

Nem úgy látom hogy ezt manapság bárki is a valóságban értékelné ezt a fajta gesztust.

(Gyakorikérdések falán a kommentek nem reprezentálják jól a valóságot)

Valamikor a 20.század derekán meg végéig még divat volt ez,de mára már csak simpek irnak ilyeket tudtommal.Meg esetleg emósok,ha vannak még eggyáltalán.

2023. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!